این مطلب ۳۷۱ بار خوانده شده

برگزاری جلسه خانه نخبگان علمی بسیج شهرستان شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، جلسه خانه نخبگان علمی بسیج شهرستان شاهرود به مناسبت هفته بسیج تشکیل شد.

این مطلب ۱۸۷ بار خوانده شده

قدس محور هويت و اتحاد مسلمانان جهان است/ روز قدس نماد آزادي‌خواهي و ظلم ستيزي است

نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان  به نام روز قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل(ره) به عنوان نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی جهان اسلام برای حمایت ازمردم مظلوم فلسطین بوده و نشان دهنده عمق شناخت ایشان نسبت به خطر رژیم جعلی صهیونیستی، استکبار جهانی و حکام دست نشانده آنهاست.

این مطلب ۲۱۷۱ بار خوانده شده

نخستين کارگاه پیوست‌نگاری فرهنگی در سمنان برگزار شد +عكس

به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان، اين كارگاه با حضور ۲۵ نفر از اساتيد بسيجي در دانشگاه پيام نور استان سمنان برگزار شد.

گفتني است: در اين كارگاه اساتيد بسيجي با موضوعاتي همچون ضرورت ، مستندات و چیستی پیوست نگاری فرهنگی با حضور استاد حسين بنيانيان و الزامات ، مقتضیات و شرایط پیوست نگاری فرهنگی با حضور استاد فرامرز عابديني برگزار شد.

شایان ذکر است: اساتید برگزیده جهت گذراندن دوره های تکمیلی که در مشهد مقدس برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

این مطلب ۲۲۲۶ بار خوانده شده

آمادگی گروه های ۲۰ گانه بسیج اقشار استان سمنان برای تبیین شعار سال

 

به گزارش خبرگزاري بسيج در استان سمنان، اسحاق هراسانیان در همایش آشنایی با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی استادان بسیجی استان سمنان در دانشگاه فرهنگیان این استان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: از کسب آمادگی لازم گروه های ۲۰ گانه بسیج اقشار استان سمنان برای تبیین و عملی شدن عنوان سال خبر داد.

برگزاری کارگاه های سه روزه جنگ نرم در استان سمنان

این مطلب ۲۱۹۳ بار خوانده شده

۵۰درصد استادان کشور عضو بسیج هستند

 

به گزارش خبرگزاري بسيج در استان سمنان ، سهراب صلاحی در همایش آشنایی با اصول و مبانی جنگ نرم و راهکارهای بصیرت افزایی استادان بسیجی استان سمنان در دانشگاه فرهنگیان این استان ضمن بیان اینکه تمام بهانه جویی های هسته ای استکبار برای حذف نقش تاثیرگذار ایران در جامعه جهانی است اظهار داشت: چون ایران در مبادلات جهانی ترویج اسلام بدنبال تدوین تمدن نوین دینی و نقشه راه دین مبین اسلام است و تولید نظریه های مبتنی بر این تفکر در دستور کار استادان بسیجی قرار گرفته است.

این مطلب ۲۱۶۷ بار خوانده شده

کارگاه جنگ نرم در استان سمنان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری بسيج در استان سمنان، محسن فولادي با اعلام خبر برگزاری کارگاه جنگ نرم در استان سمنان اظهار داشت: استان سمنان از استان هایي هستند که از سوی معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید برای برگزاری این کارگاه ها در نظر گرفته شده است.

این مطلب ۲۰۳ بار خوانده شده

کارشناسان مذهبی:حضرت ابوالفضل الگوی ادب و وفاداری به ولایت بود

حسین رستمیان با اشاره به اینکه هیچ یک از اولیا خداوند به قدر امام حسین (ع) نزد خداوند افضل نیست گفت:امام حسین (ع) همه چیز را برای خدا می‌خواست و در همین راه نیز خود و فرزندان و خانواده خود را فدا کرد و خداوند نیز برای او قدر و منزلت ویژه ای در نظر گرفته است و ما باید از این موقعیت بهترین بهره را ببریم و در شناخت بیش از پیش او و یارانش و ائمه اطهار تلاش نمائیم.

وی اظهار داشت: امام سجاد زینت عبادت کنندگان بود و با استفاده از سلاح دعا و ذکر به مقابله با طاغوت های زمان خود پرداخت و توانست راه را برای امام باقر و  امام صادق (ع) برای بسط و گسترش اسلام آماده کند.