این مطلب ۲۱۳۶ بار خوانده شده

مهمترین معروف در اصناف،ترویج کالای ایرانی در جهت تقویت اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام سیدرضا مرتضوی در گردهمایی حلقه های صالحین بسیج اصناف حوزه الهادی که در مسجد فاطمیه شهنما شاهرود برگزار شد در سخنانی با اشاره به اهداف قیام امام حسین(ع) اظهار کرد: امام حسین(ع) مهمترین هدف قیام خود را احیا سنت پیامبر و قرآن و امر به معروف و نهی از منکر بیان می فرمایند.

این مطلب ۱۸۵ بار خوانده شده

نصب تابلو دیجیتال گفتمان رهبری در بازار تاریخی شاهرود

 

 

 

یحیی حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به گفتمان رهبری در سالهای اخیر مبنی بر اقتصاد و فرهنگ و توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی گفت: با توجه به تأکیدات رهبری و رسالت بسیج در ترویج گفتمان و کارکرد بسیج اصناف و بازاریان در جامعه و تأثیرگذاری آنان در قشرهای مختلف و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تابلوی دیجیتالی در قسمت اصلی بازار سنتی شاهرود نصب شد.

این مطلب ۹۹۷ بار خوانده شده

امام علی(ع) الگوی سبک زندگی اسلامی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود،حجت الاسلام سیدحسین موسویان در گردهمایی بسیجیان پایگاه حجت ابن الحسن(ع) بسیج اصناف الهادی که با حضور بیش از ۱۵۰ نفر در فاطمیه باغزندان شاهرود برگزار شد در سخنانی با اشاره به استفاده از شبهای قدر اظهار کرد: شب قدر افضل از هزار ماه است و اگر محاسبه کنیم می بینیم یک شب قدر برابر با ۸۰ سال عمر یک انسان است که بسیاری از ما هم به این سن نمی رسیم و از دنیا می رویم.

وی افزود: پس بیایم از این شب استفاده و بهره لازم را ببریم و با استغفار و توبه به درگاه الهی تلاش کنیم تا بتوانیم نامه اعمال خود را از حسنات پر و از سیات خالی نماییم.

این مطلب ۱۵۹۵ بار خوانده شده

حمايت همه جانبه جامعه اصناف از برگزاري كنگره شهداي در سمنان

به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان، محمد شوقاني در جلسه مجمع بسيج اصناف سپاه استان سمنان كه با حضور فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان، فرماندار سمنان، مسئول بسيج سازندگي استان، رئيس كنگره شهداي استان و  جمعي از رؤساي اتحاديه‌هاي شهرستان دامغان در حسينيه سپاه ناحيه دامغان برگزار شد، گفت: فضاي حاكم بر مجمع استاني بسيج اصناف فضاي معنوي و محبت‌آميز و با رويكردي تعاملي و دوستانه در جهت پيشبرد برنامه‌ها و فعاليت‌هاي فرهنگي و اقتصادي جامعه اصناف است.

این مطلب ۱۴۶ بار خوانده شده

بيانيه پاياني مجمع بسيج اصناف استان سمنان

ماه مبارك رمضان ماه بندگي و خالص شدن براي خدا، ماه رهايي از بندهاي شيطاني و ماه توشه‌گيري براي يك سال و يا يك عمر و به طور بهتر براي ابدّيت و جاودانگي در قرب الي الله است . ماهي كه در آن همه خلايق،‌ ميهمان خان پربركت الهي بوده و درهاي رحمت الهي براي تزكيه شدن و به كمال رسيدن به روي بندگان الهي باز و فرصتي عالي براي بهره مندي از موهبات الهي است.

این مطلب ۱۵۶۳ بار خوانده شده

عرصه فعاليت فرهنگي و اقتصادي در قشر اصناف گسترده شود

به گزارش خبرگزاري بسيج در استان سمنان، سردار سيدمحمدشاهچراغي در جلسه مجمع استاني بسيج اصناف استان سمنان كه با حضور سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان، مسئول سازمان بسيج اصناف سپاه استان سمنان، فرماندار سمنان، مسئول بسيج سازندگي استان، رئيس كنگره شهداي استان و  جمعي از رؤساي اتحاديه‌هاي شهرستان دامغان در حسينيه سپاه ناحيه دامغان برگزار شد، فعاليت بسيج اصناف را  بسيار سازنده و پويا برشمرد.

وي افزود: عرصه فعاليت براي كار‌هاي فرهنگي و اقتصادي در اين قشر بسيار وسيع است؛ بنابراين قشر بسيج اصناف مستلزم توجه ويژه است.

این مطلب ۱۴۷۲ بار خوانده شده

اسلام دین قناعت و ساده زیستی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، یحیی حسینی در حاشیه برنامه افطاری ساده به همت پایگاه های مقاومت بسیج اصناف و بازاریان الهادی شاهرود در گفت‏وگو با خبرنگار بسیج  با بیان اینکه سنت افطاری ساده یکی از سنت های دین مبین اسلام است، اظهار کرد: وقتی در زندگی ائمه اطهار بررسی می کنیم می بینیم افطار آنها ساده و حتی با جرعه ای آب و نان جو بوده است.

وی افزود: اسلام دین قناعت و ساده زیستی است و ما که خود را پیرو اهل بیت می دانیم باید به آنها اقتدا کنیم و با توجه به زمان سفره افطاری ساده را پهن و همه را مهمان کنیم.

این مطلب ۳۹۹ بار خوانده شده

نخستين اجلاسيه بسيج اصناف استان سمنان در مشهد مقدس برگزار شد

محمد شوقاني در گفت ‏وگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در سمنان در اين خصوص گفت: در اين اجلاسيه ۲۰ نفر از نخبگان استان پيرامون مباحثي چون كنگره شهدا، حلقه‌هاي صالحين، ‌شوراي همفكري و ... به مدت دو روز به بحث و تبادل نظر پرداختند.

وي افزود: در خصوص كنگره شهدا، گزارشي از اقدامات صورت گرفته توسط فرماندهان حوزه‌هاي بسيج اصناف نواحي اين استان ارائه و راهكارهاي اجرايي بررسي و ابلاغ شد.

این مطلب ۱۵۳ بار خوانده شده

دسيسه هاي دشمنان نخ نما شده است/ هدف استكبار جهاني محدود كردن جهان اسلام است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت‌الاسلام سیدحسین موسویان در گردهمایی حلقه‌های صالحین پایگاه حجت ابن الحسن(ع) حوزه مقاومت بسیج اصناف الهادی که با حضور قریب ۸۰ نفر در فاطمیه باغزندان شاهرود برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت ماه مهمانی خدا با اشاره به استفاده از برکات این ماه اظهار کرد: خداوند ماه رمضان را برای تطهیر بندگان خود قرار داده است و ما باید با استفاده از این ماه خود را از غبارها و زنگارهای روحی پاکسازی کنیم.

این مطلب ۱۵۶ بار خوانده شده

تلاش دشمنان انقلاب اسلامي در راستای تخریب عزت و اقتدار ايران است

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، یحیی حسینی در گردهمایی بسیجیان پایگاه حجت ابن الحسن(عج) حوزه مقاومت بسیج اصناف الهادی که در فاطمیه باغزندان شاهرود برگزار شد در سخنانی با اشاره به استحکام درونی نظام اظهار کرد: وحدت و همدلی آحاد جامعه و مسئولان در جهت پیشرفت و تعالی کشور در تمام زمینه‌ها سبب استحکام درونی نظام اسلامی در برابر توطئه دشمنان است.

وی افزود: عزت از آن خدا و رسول و بندگان صالح است و ملت ایران جزو بندگان صالح خداوند هستند و خدا به آنان عزت داده است و این عزت را هیچ چیز و کسی نمی‌تواند بر بین ببرد.

صفحات