این مطلب ۲۴۹ بار خوانده شده

کمک بسیجیان محله اسلامی شهرک شهید بهشتی به خانواده های نیازمند

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، بسیجیان پایگاه حجاب حوزه بسیج جامعه زنان صدیقه کبری(س) در راستای دست گیری از نیازمندان محله شهرک شهید بهشتی با شناسایی تعدادی از خانواده های نیازمند به آنها کمک کردند.

نفیسه سبحانی فرمانده حوزه بسیج جامعه زنان صدیقه کبری(س) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به کمک بسیجیان پایگاه حجاب به نیازمندان اظهار کرد: به همت فرمانده و بسیجیان پایگاه حجاب چند خانوار نیازمند محله اسلامی شهرک شهید بهشتی شناسایی و به آنها کمک شد.

این مطلب ۲۱۵۹ بار خوانده شده

ایستادگی ،مقاومت و ولایت پذیری رمز پیروزی بر استکبار است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام علی شریفی در نشست بصیرتی پایگاه وحدت حوزه بسیج جامعه زنان صدیقه کبری(س) که با حضور بیش از ۱۰۰ نفر در حسینیه روستای صالح آباد شاهرود برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت ایام اسارت اهل بیت(ع) با بیان اینکه امروز زنان جامعه ما باید پیرو حضرت زینب(س) باشند اظهار کرد: حضرت زینب(س) الگوی یک بانوی مسلمان است که در راه اسلام همه چیز خود را نثار کرد و با صبر و مبارزه خود نشان داد که بانوی مسلمان زیر بار ظلم و ستم نمی رود و در برابر ظلم تمام قد می ایستد و مبارزه می کند.

این مطلب ۲۱۳۶ بار خوانده شده

حضور زنان و کودکان باید پررنگ ‏تر از سال‏های گذشته باشد

 

 

 

عفت دیابی در گفت‏ و‏گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان گفت: حضرت امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز رساندن فریاد مسلمین به گوش کفار و ظالمان و حمایت از مردم بی گناه فلسطین معرفی کردند.

وی ادامه داد: بهترین راه حمایت از مظلومان غزه حضور گسترده ملت مسلمان در روز قدس و اعلام نفرت از رژیم صهیونیست است.

این مطلب ۲۱۵۹ بار خوانده شده

محاسبه اعمال عامل رستگاری و سعادت انسان است

به گزارش خبرگزاری بسیج از  استان سمنان، زهرا عباسی در جمع بسیجیان پایگاه سکینه(س) سمنان اظهار کرد: افرادی وجود دارند که این دنیا را جدی گرفته و آن را آباد کردند اما از آخرت غافل و برای آن توشه ای حاضر نکرده ، این افراد در زمره کسانی هستند که از مرگ هراس دارند.

وی با اشاره به سخنی از امام خمینی (ره) افزود: چهره واقعی انسان هنگام مرگ مشخص و به نسبت اعمال او جان دادن برایش سخت یا آسان می‏ شود.

این مطلب ۲۱۴۹ بار خوانده شده

همایش کتابخوانی در پایگاه سکینه(س) سمنان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، زهرا کاشیان کارشناس سیاسی در همایش افتتاحیه و اختتامیه کتابخوانی منتظران مهدی(عج) گفت: تمام اهداف اسرائیل و آمریکایی ها در فلسطین و عراق،از بین بردن دین اسلام و شیعیان است.

 وی ادامه داد: غرب اهداف خود را در قالب های رنگارنگ تشکیل داده است که به راحتی می توانند انسان را فریب دهند و به سوی خود بکشانند همچنین سرگروه های حلقه های صاحین در این برهه از زمان که دشمن از هر راهی برای از ین بردن اسلام وارد شده است باید از احزاب و فرقه های گوناگون مطلع باشند و متربیان را نیز مطلع بسازند.

این مطلب ۲۱۶۴ بار خوانده شده

نمایشگاه حجاب و عفاف در سمنان برگزار شد

این نمایشگاه با هدف ترویج حجاب در میان زنان و بانوان در پارک سیمرغ شهرستان سمنان برگزار شد.

اجراي طرح بوستان سلامت در سمنان

با همت حوزه خاتم الانبیا(ص) و حوزه امام حسن(ع)  طرح بوستان سلامت در پارک شقایق سمنان در حال برگزاری است.

این طرح که با هدف تفریحات سالم و ارتقا روحیات معنوی جوانان و نوجوانان در حال اجرا است شامل پینت بال و دیگر مسابقات ورزشی، ایستگاه مشاوره توسط روحانیون و همچنین نماز جماعت است.

این مطلب ۲۱۶۳ بار خوانده شده

رعایت عفاف و حجاب تحکیم بخش بنیان خانواده / حجاب و عفاف یک ضرورت دینی است

زهره درزی حرفه در گفت‏ وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان با محوریت «ضرورت حجاب و عفاف» با بیان اینکه در قرآن آئین نامه‏ها و فرمان‏هایی درباره عفاف و حجاب آمده است، گفت: جلوه‏های عفاف و حجاب را در قرآن کریم می‏توان در پوشش نگاه گفتار و رفتار نگریست.

وی با بیان اینکه اسلام مسئله عفاف و حجاب را به عنوان یک ضروری دینی یاد می‏کند، گفت: زنان در سایه رعایت عفاف و حجاب اسلامی می‏توانند در نهادهای اجتماعی با احساس امنیت و آرامش به فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی بپردازد و مردان هم کمتر در دام ناهنجاری‏ها فرو می‏روند.

این مطلب ۲۵۴۰ بار خوانده شده

تفاهم نامه مشترك سپاه و اداره کل آموزش و پرورش امضا می شود

 

به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان، معاون آموزش ابتدايي سازمان آموزش و پرورش استان سمنان با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه استان و مسئول بسیج جامعه زنان استان سمنان كه در سالن جلسات اين سازمان برگزار شد، گفت: بسيج يك ظرفيت است نه تنها آموزش و پرورش بلكه همه نهادهاي اداراي باید از وجودش بهره‏مند شوند؛ اگر اين ظرفيت مناسب‌سازي نشود خيلي از انرژي‏ها به هدر مي‏رود.

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

رهايي از اسارت شياطين انس و جان ثمره بندگي خداوند است

 

نسرین تاجیان امروز در گفت‏ وگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در میامی اظهار کرد: انسان وقتی در تمام طول سال دچار لغزش و گناه می‌شود، خداوند متعال یک فرصت خوب در ماه رمضان به بنده‌اش می‌دهد که خود را از این آلودگی‌ها پاک و به خداوند متعال نزدیک و استغفار کند و فرصت خوبی برای توبه از گناهان داشته باشد.

وی با بیان اینکه تهذیب نفس نتیجه بندگی خداوند است، افزود: ماه رمضان سراسر خیر و برکت است تا آنجا که آمده است حتی خواب روزه‌دار هم عبادت محسوب می‌شود.

این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده

آسیب‌ها و مضرات ماهواره درحلقه‌های صالحین مطرح شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، زهره درزی‌حرفه در جمع شورای حوزه مقاومت فدک و فضیلت در جلسه ابلاغ برنامه‌های سال ۹۳ که در نمازخانه حوزه مقاومت فدک با هدف توجیه و آگاهی از برنامه‌های بسیج جامعه زنان برگزار شد، اظهار کرد: طرح‌‌های اجرایی باید در کارگروه‏های دیگر انجام شود و هر کارگروه باید کارهای اجرایی و عملی انجام دهد و تنها به صورت لفظی و گفتاری نباشد.

وي افزود: در جلسات شورای قشر باید کارگروه زن و خانواده مطرح شود شما باید بدانید که هیچ کاری بدون نتیجه نخواهد بود و تاثیر خود را خواهد گذاشت .

صفحات