این مطلب ۲۸۹ بار خوانده شده

اعزام تیم بهداشتی درمانی به روستای خیج

جواد رضوانی مسئول بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه شاهرود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به اعزام تیم پزشکی به روستای محروم خیج از توابع شهرستان شاهرود اظهار کرد: با همکاری پایگاه شهید اخوی عرب حوزه بسیج روستایی حمزه سیدالشهداء اکیپ پزشکی شامل یک کلینیک سیار دندانپزشکی  با مدیریت دکتر شکری و یک کلینیک سیار چشم پزشکی  با مدیریت دکتر ملک پور به روستای خیج اعزام شدند.

این مطلب ۱۲۷۱ بار خوانده شده

طرح سنجش سلامت در شاهرود اجرا شد

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود در این ایستگاه، با همکاری جامعه پزشکی شهرستان، مشاوره پزشکی و پارامترهایی همچون فشار خون، وزن و قد و ... به مراجعه کنندگان ارائه می‌شود.

علی اکبری فرمانده پایگاه حزب الله ضمن اشاره به اینکه بسیج، پیشروی خدمت‌رسانی همه جانبه به ملّت شریف ایران است، گفت: این برای دومین بار است که این پایگاه با همکاری برخی از عزیزان جامعه پزشکی شهرستان، اقدام به برگزاری چنین طرحی نموده که به لطف خداوند، طبق نظرسنجی‌ها مورد رضایت مردم عزیزمان قرار گرفته است.

این مطلب ۲۴۳۲ بار خوانده شده

بانوان در حركت جامعه به سمت زندگي قرآني تأثيرگذارند

به گزارش خبرگزاري بسيج در استان سمنان، شادنوش به مناسبت ولادت با سعادت فاطمه زهرا (س) و هفته زن، مراسم جشن به همت دفتر امور بانوان و کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی در محل سالن رازی برگزار شد، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک و تهنیت این روز اظهار داشت: اگر قرار باشد از مقام بانوان تجلیل شود، هیچکس جز حضرت زهرا (س) نمی‌تواند مناسب باشد.

وي ضمن ارزنده و کلیدی دانستن نقش مادر در خانواده و اجتماع افزود: امیدواریم بتوانیم قدر بانوان جامعه اسلامی را بدانیم و زنان جامعه ما بتوانند به خوبی اثبات کننده نقش مهم و کلیدی زنان باشند.

این مطلب ۱۶۸ بار خوانده شده

اطلاعيه روزقدس بسيج جامعه پزشکي استان سمنان

این مطلب ۱۹۶۲ بار خوانده شده

برنامه های خدماتی و بهداشتی به زائران حرم مطهر امام راحل (ره)

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ؛ با توجه به اینکه در بیست و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) بسیج جامعه پزشکی حضور فعالانه خود را اعلام کرده است، این امر باعث شد که گفتگویی با دکتر محمد رئیس زاده، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی داشته باشیم.

- با توجه به اینکه در آستانه بیست و سومین سالگرد حضرت امام (ره) هستیم سازمان بسیج جامعه پزشکی چه فعالیت هایی را برای رفاه زائرین انجام می دهد؟

این مطلب ۲۳۱۸ بار خوانده شده

برخی پزشکان خودسرانه تعرفه‌ها را بالا برده‌اند/ وزارت بهداشت برخورد می‌کند

 

سجاد رضوی در پاسخ به این پرسش که آیا وزارت بهداشت از افزایش خودسرانه تعرفه‌ها توسط برخی پزشکان آگاه هست یا نه و چه برخوردی با این پدیده انجام می‌دهد،‌ توضیح داد: بله به ما هم گزارشهایی می‌رسد که برای پیگیری و برخورد با متخلفان، موارد را به دانشگاه علوم پزشکی مربوطه ارجاع می دهیم و به همه پزشکان و کادر درمانی کشور اعلام کرده‌ایم که باید منتظر اعلام تعرفه‌های جدید از سوی دولت باشند.