این مطلب ۲۲۱۵ بار خوانده شده

بسيج حقوقدانان مبدأ تحول در مسائل علمي و تحقيقي است

به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمين جليل محبي در نخستين جلسه شوراي عالي قشر بسيج حقوقدانان در سال جديد كه با حضور معاون هماهنگ كننده سپاه استان سمنان، مسئول بسيج حقوقدانان استان و اعضاي شوراي عالي قشر در سالن جلسات اداره كل دادگستري استان سمنان برگزار شد، اظهار داشت:بسيج حقوقدانان نيروي عظيم فكري و علمي است؛ چرا كه اعضاي آن دست‌اندركار مسند قضا هستند و مي‌دانند اشكالات كار كجاست و به تعبيري مي‌توان گفت بسيج حقوقدانان پتانسيل قوي براي اصلاح بخشي از امورات قوه فضائيه است.

این مطلب ۷۷۱ بار خوانده شده

توسط سازمان بسيج حقوقدانان سپاه استان سمنان؛فراخوان ارائه طرح‌ها بسيجيان در خصوص هفته بسيج منتشر شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسيج از سمنان، حسن صالحي اظهار داشت: موضوعاتي كه بايد مدنظر قرار گيرد شاخص‌هاي شعار سال ۱۳۹۱ مقام معظم رهبري، بيداري اسلامي و نهضت عاشورايي داشته و ملي يا فراملي باشد به گونه‌اي كه بتوان آن طرح را در سطح كشور در هفته بسيج اجرا كرد.

وي افزود: به بهترين طرح‌ها و خلاقيت‌ها جوايز نفسيي از سوي سازمان بسيج مستضعفين از قبيل كمك هزينه سفر به مكه و مدينه منوره، عتبات عاليات و مشهد مقدس اهدا مي‌شود.

این مطلب ۲۲۱ بار خوانده شده

مسئول بسیج حقوقدانان سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان: قوه قضائیه باید از اقتدار لازم برخوردار باشد

سرهنگ پاسدار حسن صالحی افزود: اگر قوه قضائیه از اقتدار لازم برخوردار نباشد بی عدالتی و هرج و مرج در جامعه رواج پیدا می‌کند و هیچ کس هم امنیت را احساس نخواهد کرد و در اصل این قوه قضائیه است که با ظالمان و تعدی‌گران به حقوق مردم به مقابله برمی‌خیزد و آنان را به سزای اعمالشان می‌رساند.

وی در ادامه ضمن بيان نقش بسیج حقوق‌دانان در ترويج ارزش‌های اسلامی تصریح کرد: نقش بسیج حقوقدانان در فتنه ۸۸ بیش از پیش احساس شد، براي مثال در ایام فتنه ۸۸ تعدادی از وکلا و حقوق‌دانان معاند با نظام جمهوری اسلامی اقدام به انتشار بیانیه‌ای در دفاع از فتنه گران نمودند.

این مطلب ۲۳۴ بار خوانده شده

مسئول بسیج حقوقدانان سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان: شهید بهشتی، خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی بود

سرهنگ پاسدار حسن صالحی با بیان اینکه ملت ايران در فاجعه هفتم تير، هفتاد و دو مبارز فداكار را از دست داد، افزود: همانگونه كه شهادت امام حسين (ع) سبب نجات اسلام شده، شهادت شهيد بهشتي و يارانش هم سبب نجات انقلاب اسلامي شده است.

وی درخصوص علت رویارویی جریان لیبرال و ملی‌گرایی و طرفداران بنی صدر با شهید بهشتی گفت: شهید بهشتی قبل از پیروزی انقلاب و در برخوردهایی که با بنی صدر در پاریس داشت ماهیت او را خیلی خوب می‌شناخت اما هنگامی که بنی صدر به ریاست جمهوری رسید به هر حال او را رئیس قانونی کشور م‌ دانست و معتقد بود که باید مصالح کشور را در نظر گرفت.