این مطلب ۲۲۹۳ بار خوانده شده

افتتاح واحدهای بسیج دانش آموزی امیدان و پوینده امام سجاد(ع) شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی واحدهای امیدان و پویندگان امام سجاد(ع) حوزه بسیج دانش آموزی ایمان با حضور مسئولین آموزش و پرورش بسیج دانش آموزی در مجتمع آموزشی امام سجاد(ع) شاهرود افتتاح شد.

این مطلب ۱۴۸۹ بار خوانده شده

برگزاری سه یادواره شهدا دانش آموز با محوریت مسجد در شاهرود

جمال الدین غنایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی با اشاره به اهمیت توجه به فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج آن به نسل جوان اظهار کرد: در راستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز به خصوص شهید فهمیده سه یادواره شهدا در شاهرود برگزار می شود.

وی افزود: این سه یادواره با محوریت مسجد که پایگاه انسان سازی است برگزار می شود و دانش آموزان مدعوین ویژه این یادواره ها هستند.

این مطلب ۲۲۶۸ بار خوانده شده

شعار مرگ بر آمریکا رمزمقاومت وپایداری است

هر ساله با نزدیک شدن به ۱۳ آبان کمپین ها و همایش ها و موج های مردمی برای مبارزه و مقابله با آمریکا بیشتر می شود و شعار مرگ بر آمریکا سوژه رسانه ها و مردم و مسئولین و کشورهای مختلف می شود علت چیست؟ چرا همه از این شعار استفاده می کنند و برخی خوشحال و برخی نارحت و حتی برخی خشمگین و عصبانی هستند.

شعار مرگ بر آمریکا مگر چه بار معنایی دارد که بسیاری آن را برای خالی کردن خود استفاده می کنند و بسیاری نیز بیم از این شعار دارند.

این مطلب ۲۲۶۵ بار خوانده شده

دو شاخصه مهم شهید فهمیده،احترام به والدین و تحصیل علم است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام سیدرضا مرتضوی در آیین زنگ ایثار و شهادت به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و روز شهادت شهید فهمیده در واحد امیدان جمهوری اسلامی حوزه کوثر شاهرود در سخنانی با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و یاد و خاطره شهید فهمیده و شهدای دانش آموز با بیان اینکه بسیجی باید دارای ادب و نشاط باشد اظهار کرد: بسیجی باید دو ویژگی ادب و نشاط را با هم دارا باشد و فقط ادب کافی نیست و باید نشاط نیز باشد و اگر نشاط باشد و ادب نباشد کافی نیست.

این مطلب ۸۹۷ بار خوانده شده

نواختن زنگ ایثار و شهادت در واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در گرامیداشت ۸ آبان سالروز شهادت شهید حسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی، زنگ ایثار و شهادت در واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی مدارس امیدان،پوینده و پیشگام شاهرود نواخته شد.

نواختن زنگ ایثار و شهادت در واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی شاهرود

 

این مطلب ۲۲۰۴ بار خوانده شده

برنامه های بسیج دانش آموزی در راستای بصیرت و معرفت افزایی و تربیت نسلی انقلابی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین یارمحمدی در همایش فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی شاهرود که در آستانه هفته بسیج دانش آموزی در سالن همایش های کانون ملی شهید بهشتی برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا با اشاره به اهمیت نسل نوجوان و جوان جامعه و توجه به آنها اظهار کرد: بسیج که برگرفته از متن جامعه و مردم است در اقشار مختلف جامعه حضور دارد و بسیج دانش آموزی در قشر دانش آموزی دارای نقش مهم و پایه ای است.

این مطلب ۲۴۸ بار خوانده شده

برگزاری همایش فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در آستانه هفته بسیج دانش آموزی همایش فرماندهان واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی شاهرود با حضور فرماندهان واحدهای امیدان،پویندگان و پیشگامان بسیج دانش آموزی حوزه های ایمان و کوثر و مدیران مدارس متوسطه دوره دوم در سالن همایش های کانون ملی شهید بهشتی شاهرود برگزار شد.

این مطلب ۲۶۷ بار خوانده شده

آغاز اعتکاف دانش آموزی در شاهرود

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، از آغاز نیمه شب بیست و چهارم ماه مبارک رمضان درهای مساجد دانشگاه صنعتی و آزاد اسلامی واحد شاهرود برای حضور معتکفین دانش آموز پسر و دختر گشوده شد تا نوجوانان غرق در معنویت شبهای قدر سه روز در مسجد معتکف شوند و پیمان خود در شب های قدر را مستحکمتر با خالق خود ببندند.

این مطلب ۲۱۷۶ بار خوانده شده

جنايات رژيم منحوس اسرائيل عليه مردم مظلوم غزه محكوم مي شود

 

 

 

اين روزها ملت روزه دار و بي گناه فلسطين قرباني تهاجم وحشيانه رژيمي شده اند كه جنايات آنها هر انسان آزاده و وجدان بيداري را به واكنش وا مي دارد.

قدرتهاي سلطه گر به خصوص آمريكا جنايت كار بايد بدانند كه دفاع از رژيم منحوس و متجاوز اسرائيل بي ثمر بوده و خون هاي به ناحق ريخته شده مردم غزه در كنار گامهاي پرصلابت مسلمانان جهان در راهپيمايي روز قدس روند سرنگوني اسرائيل را سرعت بخشيده و آن را براي هميشه به زباله دان تاريخ خواهد سپرد.

این مطلب ۲۵۶۹ بار خوانده شده

اردوي ياوران ولايت بسيج دانش آموزي سمنان برگزار می شود

 

 

 

محمد یعقوبی   در گفت و گو خبرنگار خبرگزاری بسیج از سمنان در این خصوص گفت: بسیج دانش آموزی که متشکل از خیل بی شماری از نوجوانان و جوانان مشتاق، مستعد و علاقمند  و داوطلب می باشد بنا به اهداف به این موضوع رهنمون می شود که با این گنج بی انتها در راستای کادر سازی آینده انقلاب اسلامی برنامه ریزی نماید.

وی از دیگر اهداف این طرح را کشف استعدادها و ایجاد محیطی مناسب به منظور فراهم سازی شرایط شکوفایی دانش آموزان در میدان عمل در جامعه و نظام اسلامی عنوان کرد.

صفحات