این مطلب ۱۰۰۸ بار خوانده شده

دعوت اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه دامغان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری بسیج از دامغان، در این بیانیه آمده است: همزمان با آغازین روزهای ماه مبارک رمضان که اکنون ایام پایانی آن حلاوت طاعت رب یگانه را در میهمانی بزرگ خداوند رحمان به‌کام مسلمانان جای جای جهان لحظه به لحظه گوارا‌تر می‌سازد، بار دیگر آتش ظلم و کینه و عداوت ددمنشانه انسان‌نماهای گرگ صفت صهیونیست، رمضان خونینی را برای مردم مظلوم و مقاوم نوار غزه رقم می‌زند.

این مطلب ۲۹۸ بار خوانده شده

یادواره طلبه شهید امر به معروف و نهی از منکر علی خلیلی در شاهرود برگزار شد

حجت‌الاسلام عباسعلی ترشیزی مسئول بسیج طلاب و روحانیون شهید مطهری شاهرود در  گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از شاهرود بیان کرد: با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دین‌داری و ترویج و توسعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه همایش واجب فراموش شده، یادواره طلبه ناهی از منکر شهید علی خلیلی در مسجد غربای شاهرود برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم از خانواده طلبه شهید علی خلیلی، حجت الاسلام محیی الدین مکارم شیرازی و حجت‌الاسلام فروزش جانباز امربه معروف و نهی از منکر جهت حضور در این همایش دعوت شد.

این مطلب ۱۳۸۹ بار خوانده شده

تشکیل تیم های جمع آوری آثار شهدای طلبه و روحانی شاهرود

حجت‏ الاسلام عباسعلی ترشیزی در گفت ‏وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج استان سمنان گفت: با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تلاش در جهت ماندگاری رشادتها، ازخودگذشتگی‏ها، خاطرات و سیره رزمندگان و شهدا دوران دفاع مقدس تیم‏های جمع‏آوری آثار شهدای طلبه و روحانی شاهرود انجام شد.

وی افزود: در راستای اجلاسیه ۳هزار شهید استان و بیش از هزار شهید شاهرود حوزه شهید مطهری و ستاد کنگره شهدا روحانی شاهرود تیم جمع‏آوری آثار شهدا را تشکیل دادند.

این مطلب ۷۴۸ بار خوانده شده

مراسم بزرگداشت شهید امر به معروف در دامغان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، در این مراسم که با حضور طلاب و روحانیان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم شهید پرور این شهرستان در مسجد امیرالمؤمنین(ع) دامغان برگزار شد، امام جمعه موقت دامغان با اشاره به اینکه شهدای امر به معروف را باید از خود و خانواده‌مان بدانیم، اظهار داشت: هیچ مکتبی برای موضوع مهم امر به معروف و نهی از منکر برنامه‌ای ندارد، جز اسلام که این فریضه را در دفاع از انسان‌های مظلوم، حقوق ضایع شده و ناهنجاری‌های دینی و اجتماعی واجب می‌داند.

این مطلب ۲۳۲ بار خوانده شده

به همت طلاب و روحانیون بسیج؛ اردوهای طرح هجرت ۳ در فرومد آغاز شد

بنابراين گزارش گروه جهادی بسیج طلاب استان به سرپرستی حجت الاسلام سید هادی موسوی برای خدمت‌رسانی به مردم منطقه محروم فرومد به این منطقه شدند و مورد استقبال اهالی روستای کلاته سادات قرار گرفتند.
مسئول بسیج طلاب استان سمنان اظهار داشت: این گروه جهادی شامل ۱۵ طلبه خواهر و ۲۰ طلبه برادر است که در قالب چهار گروه هشت نفری در روستاهای منطقه خدمات فرهنگی و عمرانی ارائه می‎کنند.