این مطلب ۱۴۴۸ بار خوانده شده

امروز در منطقه شاهد نفوذ فرهنگ ایثار و شهادت و اقتدار جمهوری اسلامی هستیم

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، محمدتقی شاهچراغی در مراسم یاد یاران پایگاه محمد رسول الله (ص) حوزه حمزه سیدالشهدا که به یاد شهدای ماه آبان روستای قلعه نو خرقان در محل پایگاه بسیج برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس و مدافع حرم با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و اخلاص رزمندگان اظهار کرد: دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند از تاریخ انقلاب است که هر چه در آن تفکر و اندیشه کنی نکته ای تازه بدست می آوری و این اقیانوس تمام شدنی نیست و باید از آن به هر طریقی بهره برد.

این مطلب ۵۵۱ بار خوانده شده

امروز تمرکز دشمنان نفوذ در فرهنگ و اعتقادات جامعه اسلامی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حمید دامغانی در گردهمایی سرگروه های صالحین پایگاه های حوزه بسیج روستایی عشایری حمزه سیدالشهدا که به میزبانی پایگاه محمدرسول الله(ص) در پایگاه بسیج روستای قلعه نو خرقان برگزار شد در سخنانی با اشاره به ایام اربعین حسینی و برگزاری پیاده روی عظیم اربعین اظهار کرد: پیاده روی اربعین بزرگترین اجتماع جهانی است و این رمزی است برای تحقق ظهور و باید در این راستا همه همراهی و همکاری نماییم.

این مطلب ۱۷۸۱ بار خوانده شده

روز قدس روز بيداري ملل مسلمان و آفرينش حماسه هاست

 

 

 

هرچه بیشتر از ۱۶مرداد ۱۳۵۸ یعنی زمان نامگذاری روز جهانی قدس سپري مي‌شود، ابعاد جدیدی از عمق نگاه راهبردی امام خمینی(ره) در نامگذاری این روز پديدار می‌شود، درست در زمانی که دولتهای عربی پس از قبول چندین شکست نظامی در برابر رژيم منفور صهيونيستي «رويكرد صلح و سازش» را بر «رويكرد مقاومت» ترجیح دادند،خمینی كبير(ره) با صدورنامه ای خطاب به مسلمانان جهان، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس وحمایت از آرمان مظلوم فلسطین نامگذاری کردند و روح تازه ای بر پیکر رنجور مقاومت دمیدند.

این مطلب ۲۵۵۱ بار خوانده شده

ايجاد جامعه صالح مهم‌ترين هدف شجره طيبه صالحين است

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، حجت‌السلام محمد سقائيان در نشست مربيان صالحين شجره طيبه صالحين عشايري كه به همت اين قشر برگزار شد، ضمن بيان اينكه عشاير به دليل نوع زندگي و معيشت با ساير اقشار تفاوت‌هايي دارند و بر اساس همين تفاوت‌هاست كه اقشار بسيج به وجود آمده است، افزود: مي‌بايست متناسب با اين قشر نظام صالحين برنامه‌ريزي شود.

وي با بيان اينكه تربیت افراد صالح برای نظام و تشکیل جامعه صالحین یکی از اهداف مهم و اساسی شجره طیبه صالحین است، خواستار حضور پر تلاش عشایر در این عرصه شد.

این مطلب ۱۸۸۵ بار خوانده شده

در هفته دفاغ مقدس بسیج عشایری دامغان ایستگاه صلواتی برپا کرد

فرمانده حوزه صاحب الزمان با اعلام این خبر افزود: این ایستگاه صلواتی با نام و یاد شهدای ۸ سال دفاع مقدس برگزار شد و از آن جاکه باید شهدا را با صلوات یاد کنیم این ایستگاه را برپا کردیم تا ثواب این ایستگاه هدیه ای برای شهدای گرانقدر اسلام باشد.

محسن مدرسی افزود: برنامه هایی که در این ایستگاه صلواتی برگزار می شود پذیرایی از عموم مردم و بسیجیان و نمایش نماهنگ از دوران جنگ تحمیلی و بذپایی نمازهای جماعت است.