این مطلب ۱۴۶۷ بار خوانده شده

عده ای به دنبال تفرقه و ایجاد دو قطبی در جامعه هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام علی شریفی در گردهمایی ماهانه هیئت عاشقان ولایت بسیج مساجد و محلات ولایت که با حضور فرماندهان و سرگروه های صالحین پایگاه های تابعه به میزبانی پایگاه خاتم الانبیا(ص) مسجد مصلی برگزار شد در سخنانی نسبت به اهمیت آموزش و تربیت بسیجیان در قالب حلقه های صالحین اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسات حلقه های صالحین در راستای افرایش معرفت و بصیرت در بسیجیان جامعه و ارتقا سطح کیفی و کمی فکری و اعتقادی بسیجیان انجام می شود.

این مطلب ۲۲۱۴ بار خوانده شده

دغدغه مند بودن جامعه نسبت به معروفات و منکرات سبب اصلاح وضعیت جامعه می شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام سیدرضا مرتضوی در گردهمایی هیئت عاشقان ولایت بسیج جامعه زنان فاطمه الزهرا(س) که با حضور مربیان و سرگروه های صالحین پایگاه های تابعه در مسجدغربا برگزار شد، با تاکید بر بهتر برگزار شدن حلقه های صالحین و اهمیت آنها اظهار کرد: ما باید در صالحین کادرسازی کنیم و افرادی را پرورش دهیم که دغدغه فرهنگی داشته باشند و دلسوز نظام و ولایت باشند و درد دین داشته باشند.

این مطلب ۳۱۴ بار خوانده شده

اخلاق مهمترین موضوع در جذب افراد است/ دفاع مقدس سراسر معنویت و اخلاق است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام سیدرضا مرتضوی در گردهمایی هیئت عاشقان ولایت حوزه بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا(ص) که با حضور سرگروه ها و مربیان صالحین و فرماندهان و مسئولین تربیت و آموزش پایگاه های بسیج به میزبانی پایگاه حزب الله در مسجد عسکریه شهرک امینیان شاهرود با موضوع(انقلابی گری و روحیه و کار جهادی) برگزار شد، به بیان ویژگی های عنصر بسیجی و داشتن روحیه جهادی پرداخت و با بیان جمله ای از امام خمینی اظهار کرد: امام بزرگوار ما فرمود (دبستان را دریابید که دانشگاه دیر است)

این مطلب ۲۲۹۵ بار خوانده شده

برگزاری مسابقات قرآن و اذان پایگاه های بسیج شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، مسابقات قرآن و اذان پایگاههای بسیج مساجد و محلات حوزه علی این ابیطالب(ع) شاهرود با حضور گسترده علاقمندان بسیجی حلقه های صالحین در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شهرک انقلاب شاهرود برگزار شد.

در این مسابقات ۴۵نفر از بسیجیان پایگاههای بسیج در رشته های حفظ،ترتیل،قرائت و تحقیق قرآن کریم و اذان به میزبانی پایگاه علی ابن ابیطالب(ع) شهرک انقلاب حضور یافتند که در این مسابقات یکروزه در پایان نفرات برتر رشته های مختلف معرفی و به مرحله شهرستانی بسیج راه یافتند.

این مطلب ۲۱۴ بار خوانده شده

برگزاری مسابقات طناب کشی و کبدی در روستاهای علی آباد و صالح آباد شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در گرامیداشت هفته تربیت بدنی مسابقات طناب کشی و کبدی به همت پایگاه ابوذرغفاری حوزه بسیج روستایی نجف اشرف با حضور بسیجیان روستاهای علی آباد و صالح آباد زیر استاق شهرستان شاهرود برگزار شد.

در این مسابقات که تیم های حلقه صالحین نوجوانان و جوانان و بزرگسالان پایگاه از روستاهای علی آباد و صالح آباد برگزار شد در هر رده سنی تیم های برتر مورد تقدیر قرار گفتند.

این مطلب ۲۲۲۶ بار خوانده شده

شاهرود

این مطلب ۲۳۰۶ بار خوانده شده

ضرورت انسجام در اجراي فعاليت هاي فرهنگي/ سبك زندگي اسلامي در جامعه ترويج يابد

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، شماري از مسئولان اجرایی شهرستان شاهرود از طرح بوستان سلامت حوزه مقاومت بسیج مساجد و محلات ولایت شاهرود در پارک کودک بازدید کردند.

در این بازدید که معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و فرمانده سپاه شاهرود حضور داشتند، مسئولان از نزدیک با برنامه‌های طرح بوستان سلامت بسیج در سطح بوستان‌ها و پارک‌ها از نزدیک آشنا شدند و از این برنامه تقدیر كردند.

این مطلب ۲۲۲ بار خوانده شده

محفل انس با قرآن در شاهرود برگزار شد

محمدحمید مویدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج شاهرود با اشاره به برگزاری محفل انس با قرآن در پایگاه الغدیر کوی سازمانی لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار شاهرود گفت: در این محفل انس با قرآن و جزء خوانی که از شبکه استانی مرکز سمنان نیز پخش زنده شد علاوه بر حضور بسیجیان کوی سازمانی مسئولین و فرماندهان ارتش و عقیدتی سیاسی تیپ ۱۵۸ و لشکر ۵۸ نیز حضور داشتند.

وی در ادامه افزود: برنامه گشت و کنترل پایگاه فجر حوزه مقاومت بسیج مساجد و محلات علی ابن ابیطالب(ع) شاهرود برگزار شد.

این مطلب ۱۰۰۶ بار خوانده شده

طرح بوستان سلامت در پارک کودک شاهرود اجرا می‌شود

فرمانده حوزه مقاومت بسیج مساجد و محلات ولایت در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به برگزاری طرح بوستان سلامت گفت: این طرح با همکاری پایگاه امام رضا(ع) در ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۲ تا ۲ بامداد و در بعد از ماه مبارک رمضان تا پایان تابستان تا ساعت ۲۴ در پارک کودک شاهرود برپا است.

حسن طالع‌زاری افزود: در این برنامه اثربخش فرهنگی برنامه‌های گوناگونی برای کودکان و خانواده‌های آنان برگزار می‌شود و علاوه بر آن چندین غرفه فرهنگی هنری نیز دایر شده است.

این مطلب ۱۴۶۹ بار خوانده شده

همایش میقات صالحین در شاهرود برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در این همایش بیش از ۵۰ حلقه صالحین پایگاه های بسیج مساجد و محلات حوزه های خاتم الانبیا و ولایت سپاه شاهرود قبل از نماز دشمن شکن جمعه اقدام به برگزاری میقات صالحین و برپایی حلقات صالحین کردند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا(ص) سپاه شاهرود در حاشیه برگزاری این همایش به خبرنگار ما در شاهرود با اشاره به اهداف این همایش بزرگ گفت: همایش میقات صالحین با حضور حلقات صالحین پایگاه‏ها با هدف حفظ و انسجام و ایجاد وحدت و همدلی بین متربیان هر فصل برگزار می‏شود.

صفحات