این مطلب ۱۶۲۷ بار خوانده شده

تجديد بيعت هنرمندان بسيجي با فرهنگ سرخ ايثار و شهادت

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، در اين برنامه که با حضور تعدادي از مادران معزز شهداي استان سمنان و مسئولين انجمن هاي ادبي هنري سازمان بسيج هنرمندان استان سمنان در بارگاه ملکوتي امامزاده اشرف سمنان برگزار شد.

 مسئول سازمان بسيج هنرمندان استان سمنان در این مراسم با بياناتي مادران معزز شهدا را با حضرت زينب(س)مقايسه کرد و افزود: دعاي خير مادران شهدا همواره پيشتيبان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و موجب اعتلاي فرهنگ ارزشي ايثار و شهادت بوده و خواهد بود.

این مطلب ۱۹۲ بار خوانده شده

کارگاه‌های آموزشی "مبارزه با فرقه‌های انحرافی" در شاهرود برگزار شد

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، عباس اعتماد در نشستي كه با محوريت «فرقه‌هاي نوظهور» با حضور اعضاي بسيج هنرمندان شهرستان شاهرود از سوی کانون بسیج هنروندان شاهرود برگزار شد، اظهار كرد: امروز خطر فعالیت این فرقه‌های انحرافی در جامعه بسیار جدی و حائز اهمیت است.

وی با اشاره به لزوم مبارزه با فعالیت‌های منحرفانه این فرقه ها تصریح کرد: باید جوانان و نوجوانانمان را از گزند انحراف این فرق حفظ کرده و راه را برای ورود هرگونه انحراف در جامعه، به ویژه در زمینه دین ببندیم.

این مطلب ۸۸۸ بار خوانده شده

حضور در جبهه های فرهنگی مهمترین مأموریت بسیج هنرمندان است

به گزارش خبرگزاری بسیج در استان سمنان، علی عشق در نخستین نشست مشترک انجمن های ادبی هنری سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان و جانشینان امور انجمنهای ادبی هنری شهرستانها و مسئولان کانون بسیج هنرمندان استان سمنان در اتاق جلسات این سازمان برگزار شد،  با تشریح و تبیین مأموریتهای بسیج در عرصه های ابی هنری و نظارت بر حسن انجام ماموریتهای بسیج در عرصه های ادبی هنری بیان کرد: ما برای رسیدن به وضعیت مطلوب فرهنگی نیاز به مجاهدتهای همه اهل ادب و هنر مانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس داریم.

این مطلب ۷۵۹ بار خوانده شده

سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان تجليل شد

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، در جشن ارديبهشت تئاتر استان سمنان كه در شهرستان شاهرود كه با حضور فعالان عرصه هنر نمایش استان سمنان در فرهنگسرای مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود برگزار شد، از بسيج هنرمندان استان سمنان با اهداي لوح نفيس تقدير و تشكر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم از پشکسوتان عرصه تئاتر از جمله علی عشق سرپرست سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان به دليل فعالیت‏های ایشان در تئاتر شهرستان گرمسار تجلیل به عمل آمد.

این مطلب ۲۸۰ بار خوانده شده

انجمن‌هاي صنايع‌دستي، ‌انيميشن، طراحي و گرافيك به انجمن ادبي هنري پيوست

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج از استان سمنان، علی عشق در نشست فصلی مسئولان انجمن‌های ادبی هنری سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان در تاریخ به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ شهید علامه استاد مطهری، هفته معلم و هفته عقیدتی در مرکز استان برگزار شد، بيان كرد: سال اقتصاد و فرهنگ فرصتی برای حرکت شتابنده به سوی تعالی ارزشهای ناب انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.

این مطلب ۲۱۷۱ بار خوانده شده

سرمایه گذاری برای جوانان تنها راه رسیدن به تجلی هنر انقلاب اسلامی است

 

به گزارش خبرگزاري بسيج در استان سمنان، علی عشق در نشست با مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان در محل این دبیرخانه ضمن بیان اینکه جوانان به عنوان فرصت های استثنائی بسیج  محسوب می شوند اظهار داشت: جوانان  تنها راه رسیدن به تجلی هنر انقلاب اسلامی هستند.

وی با اشاره به این مطلب که اگر از توان بالای هنرمندان جوان بسیجی در راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استفاده شود سرعت و دقت بی حدی در روند تعالی هنر انقلاب اسلامی ایجاد می شود اظهار داشت: اعتماد به جوانان فرهیخته و طراز انقلاب اسلامی، ثمراتی شایسته دارد.

این مطلب ۲۱۶۸ بار خوانده شده

به ميزباني گرمسار برگزار مي‌شود؛سومین جشنواره ادبیات داستانی بسیج استان سمنان

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بسيج سمنان، محمد وحیدی اظهار داشت: در هر کشوری هنر یکی از مهمترین قالب ها و روش‌هایی است که میتوان از آن در گسترش و ترویج یک فرهنگ استفاده كرد.

وي افزود: بالطبع در  انقلاب اسلامی ایران  که انقلاب فرهنگی بوده  هنر  یکی از مهمترین عوامل جهت اشاعه فرهنگ انقلابی ما است که می‌تواند در رشد هنجارها و ارزش‌ها کمک فراوانی كند.

این مطلب ۲۱۷۷ بار خوانده شده

مسئول کانون بسیج هنرمندان شاهرود:طرح از نور به سوی نوردر گروه های صالحین اجرا میشود

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج شاهرود، عباس اعتماد افزود: باتوجه به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان، نماز صبح افراد در اول وقت خوانده می‏شد؛ در دو حلقه صالحین خواهران کانون بسیج هنرمندان شاهرود، ۱۶ گروه ۲ نفره تشکیل می‏شود که به مدت یک ماه در هنگام اذان صبح یکدیگر را با پیامک و تماس تلفنی بیدار کنند.

مسئول کانون بسیج هنرمندان شاهرود ادامه داد: در ۱۵ روز بعدی ماه، نوبت به افراد حلقه دوم صالحین می‏رسد و هر گروه که موفق به اجرای طرح نبود، با کسر یک امتیاز از وی به فرد مقابل می‏رسد.

این مطلب ۲۱۸۴ بار خوانده شده

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان :انجمن فیلم بسیج استان سمنان ارائه دهنده تفکر بسیج است

محمد نوروزیان در جمع اعضای انجمن فیلم بسیج استان سمنان با بیان اینکه در شهرستان‏ها کانون های بسیج هنرمندان در این رشته فعال هستند گفت: انجمن فیلم باید دارای ساختاری باشد که بتواند روند مثبتی در فیلم‏سازی استان ایجاد کند.

وی افزود: انجمن فیلم بسیج باید در روند برنامه‏ریزی فیلم استان موثر باشد تا بتوانیم کار تخصصی و قابل ارائه‏ای در کشور از سوی استان داشته باشیم.

این مطلب ۲۰۹ بار خوانده شده

فراخوان نهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج استان سمنان منتشر شد

محمد نوروزیان با بیان اینکه این جشنواره با هدف شناسایی، حفظ و انسجام هنرمندان فعال در عرصه بسیج و در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی برگزار می‏شود، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی، تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، قصص قرآن، تاریخ اسلام، مفاخر جهان و مضامین آیین اجتماعی را از موضوعات این جشنواره اعلام کرد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان سمنان خاطرنشان کرد: نمایش با موضوع امام خمینی(ره) صرفا برای حضور در جشنواره کشوری شرکت خواهند کرد.