این مطلب ۲۵۲ بار خوانده شده

اسلام به برکت خون شهدا در جهان منتشر شده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین ناظمی در دیدار با مادر شهید غلام‌رضا فصیح‌بیکی که با حضور شورای کانون بسیج ورزشکاران شاهرود در منزل شهید برگزار شد، در سخنانی با تکریم مقام والای شهدا اظهار داشت: شهدا با معامله‌ای که با خدا کردند، نزد او روزی می‌خورند و شاهد و ناظر عملکرد ما هستند.

وی افزود: شهدا رفتند تا فرهنگ اسلام ناب در جامعه ما و بلکه جهان ماندگار شود و امروز به برکت خون این شهدا می‌بینیم که اسلام ناب در جهان منتشر شده است و دشمنان نیز کاری از دستشان برنمی‌آید.

این مطلب ۱۴۷۸ بار خوانده شده

برگزاری جام پنتبال رمضان بسیج ورزشکاران شاهرود

 

 

مسئول کانون بسیج ورزشکاران شاهرود در گفت‏و‏گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با بیان اینکه اولین دوره مسابقات پنتبال شاهرود جام رمضان برگزار شد، اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات پینتبال جام رمضان به همت دفتر ذوالفقار بسیج ورزشکاران شاهرود با حضور شش تیم در باشگاه پنتبال ذوالفقار شاهرود برگزار شد.

حسین ناظمی افزود: این مسابقات در یادبود سردار شهید حسین غنیمت پور شهید شاخص بسیج ورزش کشور برگزار و در پایان به تیم قهرمان لوح قهرمانی و هدایایی از طرف بسیج ورزشکاران اهدا شد.

این مطلب ۹۹۳ بار خوانده شده

کمیته‌های برگزاری یادواره شهید شاخص ورزشکار کشور تشکیل شد

حسین ناظمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به انتخاب سردار شهید حسین غنیمت‌پور به عنوان شهید شاخص بسیج ورزشکاران کشور اظهار داشت: سردار غنیمت‌پور جزو شهدای ورزشکار در رشته تکواندو در شهرستان شاهرود است که در اول آبان ماه ۱۳۴۱ در تهران متولد شد و با مسئولیت فرماندهی گردان در ۲۴ دی ماه ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه به شهادت رسید و در گلزار شهدای شاهرود آرام گرفت.

وی تصریح کرد: با تشکیل کمیته اجرایی برگزاری بزرگداشت این شهید، برنامه‌ریزی برای انجام طرح‌های گوناگون فرهنگی و ورزشی در حال طرح‌ریزی است.

این مطلب ۱۹۱۱ بار خوانده شده

شهدا برگ زرین تاریخ انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین ناظمی در دیدار شورای کانون بسیج ورزشکاران و هیئت فوتبال شهرستان شاهرود با خانواده شهید ورزشکار و فرهنگی جعفر فنائی شاهرودی در سخنانی با تشکر از خانواده شهید برای قبول دیدار ورزشکاران با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم گفت: انقلاب اسلامی ایران ثمره خون هزاران هزار شهید سرافرازی است که برای دفاع از اسلام و انقلاب جان خود را عاشقانه فدا نمودند تا ما امروز مدافع آن ارزشها باشیم.

وی افزود: شهدا برگ زرین تاریخ کشور ما هستند که سبب عزت و عظمت و استقامت و پیشرفت ما در ابعاد گوناگون شدند و ما امروز به آنها افتخار می کنیم.

این مطلب ۲۱۵۳ بار خوانده شده

فرهنگ ورزش همگاني و قهرماني در جامعه ترويج شود

 

 

 

این مطلب ۴۳۴ بار خوانده شده

عضویت ۱۲۰ هزار ورزشکار در بسیج ورزشکاران کشور

به گزارش خبرگزاری بسیج در استان سمنان، داوود آذرنوش در نخستین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری یادواره شهید حسین غنیمت‌پور، شهید شاخص بسیج ورزشکاران که با حضور فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان، رئیس بسیج ورزشکاران استان سمنان و جمعی از مسئولان در سالن جلسات فرماندهی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان برگزار شد،اظهار کرد: مقرر شده است تا یک دوره آموزشی ویژه مربیان بسیجی با محوریت اخلاق برگزار می‌شود و این امر، جزو اولویت‌های برنامه‌های امسال سازمان بسیج ورزشکاران است.

این مطلب ۲۲۰۸ بار خوانده شده

کارگروه ورزش مجمع بسیج در شاهرود برگزار شد

حسین ناظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به تشکیل کارگروه ورزش مجمع بسیج شهرستان گفت: با توجه به اهمیت ورزش در جامعه و تأکید اسلام بر این امر و دغدغه رهبر فرزانه انقلاب در این خصوص و با موافقت راهبردی سپاه شاهرود کارگروه تخصصی ورزش مجمع بسیج شهرستان تشکیل شد.

وی افزود: در این کارگروه افراد متخصص و صاحب نام ورزش شهرستان و استان و موثرین بسیج ورزش حضور دارند و در خصوص مشکلات و موانع ورزش در شهرستان بحث و تبادل نظر و تصمیم‌گیری می‌کنند.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

ورزشکاران بسیجی باید در جامعه الگو باشند

به گزارش خبرگزاری بسیج در استان سمنان، عسگر مجیدی در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه سمنان اظهار داشت: نگاه مقام معظم رهبری به فضایی که در منطقه و فرا منطقه وجود دارد عزم ملی است و این عزم می همان عزمی است که در دفاع مقدس اتفاق افتاد که همه ملت اعم از کوچک و بزرگ در آن نقش داشتند.

وی افزود: ورزشکاران را در جامعه الگویی برای جوانان و نوجوانان قرار دهیم همچنین از جمله کارهایی که می‌توان برای تأثیرگذاری ورزشکاران بسیجی در جامعه انجام دهیم، تشکیل شوراهای اندیشه و همفکری است.

این مطلب ۱۶۸۷ بار خوانده شده

برترین‏های تیراندازی قهرمانی سپاه معرفی شدند

معاون تربيت‌بدني سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در سمنان با اعلام اين مطلب اظهار کرد: مسابقات تیراندازی تفنگ و تپانچه بادی با حضور ۲۵ نفر تیرانداز از شهرستان‌های گرمسار، دامغان، مهدیشهر و سمنان در سالن تیراندازی شهدای گمنام سمنان برگزار شد.

صادق هروي افزود: در رشته تفنگ بادی مهتاب کردوانی از گرمسار، مریم فرزانه از سمنان و نیکی قنبری نکا از سمنان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب كردند.

این مطلب ۱۸۲۶ بار خوانده شده

مسابقات فوتسال ناحیه‌ای بسیج شاهرود پایان يافت

مسئول تربیت بدنی سپاه شاهرود با بیان مطلب اظهار داشت: مسابقات فوتسال ناحیه‌ای بسیج با هدف گرامیداشت هفته بسیج و ایجاد انگیزه و شناسایی بازیکنان و تیم‌های برتر به مدت چهار روز برگزار شد.

مجید کبابی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات هشت تیم برتر از حوزه‌ها و کانون‌های بسیج حضور داشتند، افزود: با برگزاری مسابقات حوزه‌ای بسیج در هفته دفاع مقدس تیم های برتر جهت مسابقات ناحیه‌ای معرفی شدند.

وي افزود: این مسابقات با حضور تیم‌های برتر حوزه و کانون‌های بسیج در سالن‌های فوتسال جهادکشاورزی، شهرک بهارستان و شهرک شهید بهشتی برگزار شد.

صفحات