این مطلب ۱۶۱۵ بار خوانده شده

برگزاری نظارت ستادی از حوزه بسیج کارمندی الحدید شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، مسئولین بسیج کارمندی استان سمنان با حضور در شاهرود از برنامه های حوزه بسیج کارمندی الغدیر شاهرود سرکشی نمودند.

در این نظارت ستادی که فرماندهی و مسئولین بسیج کارمندی استان سمنان حضور داشتند، از عملکرد بسیج کارمندی حوزه الحدید شاهرود نظارت ستادی بعمل آمد و برنامه های ابلاغی و ابتکاری این حوزه مورد بررسی مسئولین سازمان استانی قرار گرفت.

این مطلب ۲۱۸۰ بار خوانده شده

تقدیر از اداره کل راه آهن شمالشرق(۱) در اعزام ریلی بسیجیان به رزمایش بیت المقدس ۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، رئیس سازمان بسیج کارمندی استان سمنان در دیدار با مدیرکل راه آهن شمالشرق(۱) از زحمات این اداره کل در کمک به اجرای برنامه های مختلف بسیج و به خصوص اعزام بسیجیان از طریق ریلی به رزمایش بیت المقدس ۵ تقدیر کرد.

در این دیدار ابوالخیریان لوح تقدیر سردار فرماندهی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان را به درباغ عنبران اهدا کرد و از زحمات این اداره کل در اعزام بسیجیان به رزمایش بیت المقدس تقدیر و تشکر نمود.

این مطلب ۲۲۷۴ بار خوانده شده

تبليغ سبك زندگي غربي از آسيب هاي ماهواره است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، عباس مطهری در گردهمایی فرماندهان پایگاه ‏های بسیج ادارات حوزه مقاومت بسیج الحدید سپاه شاهرود در تالار میلاد نور با اشاره به موضوع دجالواره اظهار کرد: در طول تاریخ اغوای شیطان مطرح بوده و در هر مرحله و در خصوص هر موضوعی شیطان برای نیل به اهداف خود اغواگری‏ های متعدد و متفاوتی می‏کند تا در پیشبرد مقاصد خود موفق باشد.

وی افزود: امپراطوری رسانه‏ای استکبار با شبکه‏های متعدد ماهواره‏ای و اینترنت که اتفاقاً آسان و وسیع در اختیار نهاده، هدفش واقعیت پنداری یک موضوع جعلی و غیر واقعی و ضد ارزشی است.

این مطلب ۱۸۵ بار خوانده شده

تغییر فرهنگ غنی اسلام هدف استکبار جهانی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین شجاعی در نشست سیاسی بسیجیان پایگاه شهید مطهری اداره پست حوزه مقاومت بسیج کارمندی الحدید که با حضور ۷۰ نفر از از کارکنان و بسیجیان پایگاه در امامزاده محمد سراوین قطری برگزار شد در سخنانی با اشاره به موضوع ماهواره و اهداف پیدا و پنهان شبکه‏های ماهواره‏ای اظهار کرد: استکبار جهانی بعد از توطئه‏های فراوان برای مهار انقلاب اسلامی ایران و دست نیافتن به نتیجه رو به جنگ نرم آوردند و تلاش می‏کنند با این جنگ انقلاب اسلامی را محدود کنند.

این مطلب ۱۶۷ بار خوانده شده

هدف دجالواره ها فساد جهان است/ مقابله با جنگ نرم دشمنان مستلزم بصیرت است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، ابوالفضل دربانیان در گردهمایی بسیجیان پایگاه بسیج مدیران فدائیان ولایت حوزه بسیج کارمندی الحدید شاهرود که با حضور ۷۰ نفر از مدیران کل و مدیران ادارات و سازمان‏های شهرستان شاهرود در مرکز آموزش جهادکشاورزی بسطام برگزار شد، با استفاده  از وسائل کمک آموزشی به ماهواره و اثرات منفی و مخرب آن اشاره کرد و اظهار کرد: متأسفانه امروز جامعه ما بدون دانستن خطرات و مضرات این رسانه جمعی و خوش رنگ و لعاب آن را به جمع خانوادگی خود اضافه کرده و به عنوان یکی از اعضای خانواده خود پذیرفته‏اند.

این مطلب ۳۳۶ بار خوانده شده

هدف دشمنان مسخ فکری جوانان است

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از دامغان، کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب‌های ماهواره با حضور بسیجیان گروه‌های تعالی در مدیریت توزیع برق شهرستان دامغان برگزار شد.

کارشناس مسائل سیاسی سپاه دامغان در این مراسم با تبیین آسیب‌های ماهواره در خانواده گفت: دشمن با استفاده از ماهواره سعی در مسخ فکری جوانان دارد.

حجت‌الاسلام محمدرضا رائیجی در این کارگاه آموزشی، ترویج بی‌حیایی، بالا بردن آمار طلاق، جدایی در خانواده‌ها، تغییر نگرش مذهبی، اشاعه اشرافی‌گری، مد و مدسازی و مصرف‌گرایی را از اثرات برنامه‌های ماهواره‌ای بیان کرد.

این مطلب ۲۲۳۶ بار خوانده شده

بسيج ادارات در خط مقدم براي تحقق مديريت جهادي لازم است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، عباس مطهری در بازدید از حوزه مقاومت بسیج اداری الحدید شاهرود در جمع شورای این حوزه در سخنانی اظهار کرد: مردم ما باید همانند دوران دفاع مقدس طعم و مزه مدیریت جهادی را بچشند.

وی افزود: محوری‌ترین و عمیق‌ترین واکاوی و آسیب‌شناسی و عملیاتی کردن این شعار در بسیج ادارات است؛ یعنی باید خودتان الگوی مناسب باشید و الگو ارائه بدهید، اگر چنین شد مردم طعم شیرین مدیریت جهادی را خواهند چشید.

این مطلب ۱۸۲ بار خوانده شده

روشنگری دشمنان را در تحقق توطئه‌هایشان ناکام می‏ گذارد

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، مرتضی معتمد صبح امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید بسیج اداری و کارمندی الحدید شاهرود که با حضور مسئولان ادارات و فرماندهان پایگاه‏های بسیج اداری در سالن جلسات اداره‌کل راه‏آهن شمال‏شرق کشور برگزار شد، در سخنانی با گرامیداشت روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر اظهار کرد: فرهنگ و اقتصاد دو بازوی حرکت جامعه به سمت تعالی و پیشرفت همه‌جانبه است و باید تلاش کرد تا این دو بال همسان با هم حرکت کنند.

وی افزود: دشمن تلاش می‌کند تا فرهنگ و اقتصاد ما را دچار نقصان کند و این از جنگ فرهنگی و اقتصادی او کاملاً ملموس است و امروز باید هوشیار باشیم.

این مطلب ۲۲۸ بار خوانده شده

مقابله با استفاده از ماهواره محور کار در ادارات است

 

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، محمد نوروزیان صبح امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید بسیج اداری و کارمندی الحدید شاهرود که با حضور مسئولان ادارات و فرماندهان پایگاه‏های بسیج اداری در سالن جلسات اداره کل راه‏آهن شمال‏شرق کشور برگزار شد، در سخنانی با گرامیداشت روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر اظهار داشت: قشر کارگر تولیدکننده و حرکت‏دهنده چرخ جامعه به سمت پیشرفت اقتصادی هستند.

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان افزود: کارگران باید با ایمان و اعتقاد راسخ خود هم‏چون گذشته به مسیر تعالی کشور کمک کنند.

این مطلب ۲۱۷ بار خوانده شده

بسیج برخاسته از متن ملت و مقاوم در برابر دشمنان ایستاده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، عباس مطهری در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج اداری و کارمندی الحدید که با حضور مسئولین ادارات و فرماندهان پایگاه های اداری در سالن جلسات اداره کل راه آهن شمالشرق شاهرود برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر گفت: امروز روز شهادت شهید تندگویان و تشییع پیکر سردار شهید برونسی است که بحق این روز شایسته نامگذاری روز بسیج کارگری است.

صفحات