این مطلب ۱۴۳۸ بار خوانده شده

روز جهاني قدس روز اتحاد و يكپارچگي امت اسلامي است

آنچه که امروز در دنیای اسلام  ودر خاورمیانه می گذرد توطئه شوم استکبار جهانی به سرکردگی امریکای جهانخوار وبه فرمود امام(ره)شیطان بزرگ، در مقابل بیداری اسلامی  وبه خطر افتادن منافع نامشروع آنهاست که عده ای خشک مغز و نادان و متعصب تکفیری و سلفی را باحمایت برخی شیوخ مرتجع عرب  تجهیز و تسلیح وبه کشورهای مسلمان منطقه گسیل داشته اند.وزهی خیال باطل که این گروهکهای ملحد وحامیان آنها بتوانند کار مهمی از پیش ببرند.

این مطلب ۲۱۷۷ بار خوانده شده

مدیریت جهادی توأم با تفکر بسیجی عامل شکوفایی اقتصاد کشور است

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، عباس مطهری در جلسه مشترک اداره کار و امور اجتماعی و بسیج کارگری الغدیر سپاه شاهرود در خصوص راه اندازی پایگاه های بسیج در واحدهای تولیدی و کارخانجات شهرستان که با حضور رئیس اداره کار و امور اجتماعی شاهرود و فرماندهی سپاه و مسئول بسیج کارگری الغدیر شاهرود در اتاق جلسات اداره کار و امور اجتماعی شهرستان شاهرود برگزار شد، در سخنانی با اشاره به اثرات ایجاد پایگاه بسیج در واحدهای تولیدی و کارخانجات اظهار کرد: تشکیل پایگاه بسیج و نفوذ تفکر بسیجی در واحدهای تولیدی و کارخانجات سبب ارتقای راندمان کار و احساس مسئولیت و وجدان کاری در کارگران می‏شود.

این مطلب ۱۳۷۵ بار خوانده شده

آزادسازی خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی است

سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر و روز ملی ایثار و مقاومت، يادآور دلاور مرديها و ايثار شهيدان، استقامت و پايداري ملت ايران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگي رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوري و خلوص امام شهيدان خميني كبير (ره) است كه فرمود: "خرمشهر را خدا آزاد كرد"

آزادسازي خرمشهر تجلي قدرت لايزال الهي بود و بازخواني و ترسيم  اين رخداد عظیم و سرنوشت‌ساز براي نسل‌هاي امروز و آينده  انقلاب است.

این مطلب ۷۱۹ بار خوانده شده

همایش «کارگر، عزم ملی و تولید ملی» در شاهرود برگزار شد

 

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، عصر امروز همایش «کارگر، عزم ملی و تولید ملی» با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از کارگران بسیجی شرکت شکر شاهرود و نیز علی‌رضا مصطفوی، کارشناس سیاسی بسیج در مسجدالرضا (ع) این شرکت برگزار شد.

این همایش با هدف گرامیداشت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری برگزار و در آن، مقام شهدای قشر کارگری نیز گرامی داشته شد.

یک کارگر نمونه استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در استان سمنان گفت: شکوفایی اقتصادی با عزم ملی و مدیریت جهادی موجب پیشرفت، عمران و آبادانی کشور و رفاه عمومی می‌شود.

این مطلب ۲۰۴ بار خوانده شده

حضور پيشرو در عرصه‌ اقتصاد و فرهنگ موجب تحقق منويات رهبري مي‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، احمد احمدی در همایش تکریم و بزرگداشت روز بسیج کارگری و شهدای کارگر که با حضور مسئولین و اعضا بسیج کارگری و خانه کارگر در سالن اجتماعات شرکت ذغالسنگ البرز شرقی شاهرود برگزار شد در سخنانی با گرامیداشت روز بسیج کارگر و شهدای آن اظهار کرد: تکریم بزرگان دین و ترویج و اعشاء تفکرات شهدا والامقام از جمله شهیدان عزیز و تلاشگر شاخص کارگری برونسی و باغبانی و همه شهدا سرافراز در جغرافیای شیعه و اسلام وظیفه آحاد جامعه است.

این مطلب ۲۵۱۳ بار خوانده شده

ایجاد ۲۳ پایگاه بسیج در واحد تولیدی استان سمنان

 

احمد احمدی در گفت‏ وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان به مناسبت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی بویژه شهدای کارگر و شهید شاخص کارگری عبدالحسین برونسی اظهار داشت: جامعه كارگري ۱۴ هزار شهيد كه بعد از بسيج دانش‌آموزي بيشترين آمار شهدا است، تقدیم اسلام وانقلاب کرده است که نشان تعهد و مردانگی و ولایت‌پذیری این قشر زحمتکش است.

وی افزود: زماني كه كشور درگير جنگي تحميلي بود، قشر کارگری علاوه بر تأمين بخشي از نيروي انساني مورد نياز مناطق عملياتي، در جبهه ديگري نيز مشغول نبرد بودند و آن جبهه كار و تلاش بود.

این مطلب ۸۷۰ بار خوانده شده

کارگران بازوان اجرایی نظام اقتصادی هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج در استان سمنان، عسگر مجیدی در جلسه‌ای كه به مناسبت هفته کارگر با حضور فرماندهان پایگاه‌ها، سرگروه‌های حلقه‌های صالحین و شورای حوزه مقاومت بسیج کارگری امام جعفرصادق(ع) شهرستان سمنان در محل سالن جلسات شهرداری سمنان برگزار شد، اظهار كرد: امسال با توجه به شعار اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی باید تلاش بیشتری نسبت به تحقق این شعار داشته باشیم.

وي خاطرنشان کرد: هر قشر بسیج برای خود نمونه‌ای دارد و اسوه بسیج کارگری شهید برونسی است، شهیدی که زمان و مکان شهادتش را بانو فاطمه زهرا(س) به وی اطلاع داد.

این مطلب ۷۲۸ بار خوانده شده

همایش بزرگ روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر در شاهرود برگزار مي‌شود

محمود نصیری در گفت‌وگوي اختصاصی با خبرگزاری بسیج استان سمنان با اشاره به برگزاری جلسه برگزاری همایش روز بسیج کارگری با اداره تعاون، کار و امور اجتماعی شاهرود گفت: در بزرگداشت روز بسیج کارگری و هفته کار و کارگر همایش بزرگداشت و تکریم کار و کارگر و شهدای شاخص بسیج کارگری با حضور کارگران بسیجی برگزار می‌شود.

مسئول بسیج کارگری شاهرود افزود: این همایش سه شنبه نهم اردیبهشت، روز بسیج کارگری با همکاری اداره تعاون، کار و امور جتماعی شاهرود در سالن آمفی تئاتر شرکت ذغالسنگ البرز شرقی شاهرود برگزار خواهد شد.

این مطلب ۱۶۹۱ بار خوانده شده

کارگری برای رزق حلال جهاد در راه خداست

در احادیث و روایات نورانی اسلام کسی که به فعالیت کاری می پردازد مورد تکریم قرار گرفته است و یادآوری شده که انسانی که اهل کار و تلاش نیست و تنبل و تن پرور است دعایش مستجاب نمی شود.

امام جمعفر صادق(ع)در سخنی می فرماید(هر آنکس که جامه خود را بدوزد،نعلینش را وصله زند و کالای مورد نیاز خانه را خود حمل کند از تکبر ایمن باشد).

در زندگی و سیره امیرالمونین حضرت علی(ع) درباره احیای زمین،ایجاد باغ ها،حفر قنات،کارگری برای دیگران و ... بسیار راهنمایی ها و فرمایشات داشته اند.

این مطلب ۳۰۴ بار خوانده شده

کارگران در خود کفایی و اقتصاد مقاومتی کشور بسیار موثرند

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، سیدمهدی زرگر در خصوص برنامه‌های هفته بسیج کارگری ضمن تبریک هفته کارگری بيان كرد: با توجه به زحماتی که کارگران بدون کمترین چشمداشت در جهت تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی در خصوص خودکفایی کلیه محصولات و اجرای منویات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی می‌کشند حوزه مقاومت بسیج کارگری به منظور تقدیر از این عزیزان برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

صفحات