این مطلب ۲۵۷۴ بار خوانده شده

اخبار كوتاه از سپاه ناحيه آرادان

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج در آرادان، جلسه بسيج دانش آموزي و تشكيل جبهه مقاومت در سپاه ناحيه با حضور معاون پرورشي شهرستان و مسئول بسيج دانش آموزي و فرماندهي و مسئول دفتر نمايندگي با طرح مصوبات انتخاب اعضاي شوراي بسيج دانش آموزي و نحوه همكاري با سپاه و راهكارها، بحث از جبهه مقاومت برگزار شد.

*كميسيون سرباز براي حل و رفع موانع پيش روي سربازان و تكريم آنان انجام شد و مباحث مربوط به آموزش احكام، قرآن و ورزش مصوباتي اين كميسيون بود.

این مطلب ۲۱۷۲ بار خوانده شده

اخبار کوتاه از سپاه ناحیه آرادان

به گزارش پايگاه اطلاع رساني قائميه سپاه استان سمنان، کارگاه آموزشی سالیانه تایید محتوا در سپاه ناحیه آرادان با حضور مسئول تأیید و محتوای سپاه استان سمنان حجت الاسلام علی سهرابی برگزار شد.

این مطلب ۱۶۷۳ بار خوانده شده

دومين همايش عاشقان ولايت سپاه ناحيه آرادان برگزار شد

این همایش با یکی از بسیجیان و نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آرادان سرهنگ علیرضا صبوری ضمن عرض خیر مقدم گزارش مختصری در خصوص عملکرد سپاه و بسیج این شهرستان را به سمع سردار فرهادی رساندند.

سپس سردار فرهادی در خصوص هوشیاری و دقت بسیجیان و وظیفه عمده فرماندهان و سرگروه‌های حلقه‌های صالحین را تلاش برای حضور حداکثری و دقت در انتخاب کاندید اصلح عنوان كرد.

ایشان شناسایی چهره به چهره را از وظایف بسیجیان دانست و گفت: شرکت در انتخابات هم یک حق است و هم یک تکلیف.