این مطلب ۲۲۷ بار خوانده شده

اجرای بیش از ۱۵ برنامه دهه فجر در پایگاه های بسیج مساجد و محلات شاهرود

علیرضا ابوالقاسمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر با اشاره به برنامه های دهه فجر در سطح حوزه و پایگاه های بسیج حوزه ولایت اظهار کرد: در ایام الله دهه فجر برنامه های مختلقفی به همت پایگاه های بسیج در مساجد و محلات اجرا می شود که آذین بندی پایگاه ها و محلات و غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده شهدای انقلاب و دفاع مقدس و برگزاری نشست های روشنگری و بصیرتی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی از آن جمله است.

این مطلب ۲۲۹ بار خوانده شده

برگزاری مرحله دوم آموزش عملی درس آمادگی دفاعی در مدارس شاهرود

مسئول اجرایی مرحله دوم اردوی عملی آمادگی دفاعی مدارس شاهرود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به اتمام مرحله دوم اردوی عملی درس آمادگی دفاعی مدارس متوسطه دوره دوم اظهار کرد: این مرحله به مدت ۵ روز در مدارس متوسطه دوره دوم و پایه دهم با حضور بیش از ۱۶۰۰ دانش آموز دختر و پسر برگزار شد.

وی افزود: در این مرحله دانش آموزان در کلاس های اطفاء حریق و عملیات نجات افراد در محیط آتش، پدافندغیرعامل، تخمین مسافت و جهت یابی و امداد و کمک های اولیه حضور یافتند.

شعبانی خاطر نشان کرد: محل برگزاری این مرحله از اردو در دبیرستان های منتخب شاهرود برگزار شد.

این مطلب ۱۹۷۵ بار خوانده شده

برگزاری محفل روایتگری رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، سالروز ورود رهبر انقلاب در ۵ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ به شاهرود که به عنوان روز شهرستان شاهرود نامگذاری شده است، محفل روایتگری رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس در منزل جانباز دفاع مقدس میرهاشم حسینی برگزار شد.

این مطلب ۲۷۵ بار خوانده شده

نظارت ستادی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان از سپاه شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در راستای پیگیری امورات سربازان در نواحی مختلف سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، تیم نظارتی سپاه استان از سپاه ناحیه شاهرود و حوزه های مقاومت نظارت ستادی برگزار کردند.

در این نظارت ستادی که مسئولین از نمایندگی ولی فقیه،نیروی انسانی و یگان قرارگاه سپاه استان حضور داشتند، در خصوص فعالیت های سربازان و نیازهای آنها و اموراتی که انجام می دهند در سطح ناحیه و حوزه های مقاومت بسیج بررسی و نظارت به عمل آمد.

این مطلب ۲۵۱ بار خوانده شده

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی محله اسلامی شهرک شهید بهشتی شاهرود

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در روز برفی در محله اسلامی شهرک بهشتی شاهرود با حضور پرشور مردم و مسئولین همایش پیاده روی خانوادگی برگزار شد.

این مطلب ۲۱۹۲ بار خوانده شده

اعزام اکیپ تخصصی دندانپزشکی به روستای مزج بخش بسطام+ تصاویر

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، اکیپ تخصصی دندانپزشکی به همت بسیج جامعه پزشکی شاهرود و کلینیک دندانپزشکی خیریه محمدرسول الله(ص) به مدت دو روز در روستای مزج شهرستان شاهرود اقدام به خدمت رسانی به مردم نمودند.

در این برنامه دکتر شکری به مدت دو روز اقدام به ویزیت قریب به ۱۰۰نفر بیمار روستا نمود و اقدامات پرکردن و عصب کشی و ترمیم دندان اهالی این روستا را انجام داد.

این مطلب ۲۱۸۲ بار خوانده شده

اعزام اکیپ تخصصی درمانی به منطقه محروم طرود شاهرود+تصاویر

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، به همت بسیج جامعه پزشکی شاهرود اکیپ تخصصی درمانی به منطقه محروم طرود اعزام شد.

در این برنامه ۵ روزه اکیپ تخصصی درمانی شامل متخصص داخلی،زنان،اطفال و دندان پزشکی و پزشک عمومی و مامایی در روستای طرود حاضر شدند و به خدمت رسانی به مردم این منطقه پرداختند.

این مطلب ۲۱۹۷ بار خوانده شده

اعزام اکیپ تخصصی درمانی به منطقه محروم طرود شاهرود+تصاویر

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، به همت بسیج جامعه پزشکی شاهرود اکیپ تخصصی درمانی به منطقه محروم طرود اعزام شد.

در این برنامه ۵ روزه اکیپ تخصصی درمانی شامل متخصص داخلی،زنان،اطفال و دندان پزشکی و پزشک عمومی و مامایی در روستای طرود حاضر شدند و به خدمت رسانی به مردم این منطقه پرداختند.

این مطلب ۲۰۴ بار خوانده شده

جامعه باید به سمت گفتمان رهبری سوق یابد

به گزارش خبرگزاري بسيج از شاهرود، علیرضا مصطفوی پیش از ظهر امروز در جمع بسیجیان شهرستان شاهرود اظهار کرد: تلاش استکبار و نفوذی‌های داخل برای گرفتن استقلال کشور است.

وی گفت: دشمن تلاش می‌کند قدرت ایران را کم و جمهوری اسلامی را در منطقه منزوی کند و این اقدامات برای امنیت رژیم صهیونیستی است؛ چراکه استراتژی آمریکا حفظ امنیت این رژیم غاصب در منطقه است.

صفحات