این مطلب ۹۷۳ بار خوانده شده

جلسه توجیهی و هماهنگی جمع آوری کمک به جبهه مقاومت در مهديشهر برگزار شد

به گزارش خبرگزاري خبرگزاري بسيج از مهديشهر، جلسه توجیهی و هماهنگی جمع آوری کمک به جبهه مقاومت و مدافعين حرم با حضور فرمانده سپاه ناحیه مهدیشهر و رئیس و اعضای ستاد جبهه مقاومت شهرستان و فرماندهان حوزه های مقاومت در محل سالن جلسات سپاه ناحیه مهدیشهر برگزار شد.

در این جلسه بر همسان سازی و یکپارچه کردن جمع آوری کمکها و استفاده از ظرفیت مساجد و فعال كردن ستاد پشتیبانی تأکید شد.

همچنین مقرر گردید نهایت تلاش جهت جمع آوری کمک به جبهه مقاومت در فرصت ماه مبارک رمضان به عمل آید.

 

این مطلب ۲۱۹۶ بار خوانده شده

علم به تنهایی ضامن سعادت جامعه نیست/ جامعه دين و ايمان لازم دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در مهدیشهر، حجت الاسلام مهدی ولیخانی در همایش گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی و هفته معلم که در کانون شهید بیدقی مهدیشهر برگزار شد در جمع بسیجیان و پاسداران اظهار داشت: شهید مطهری شخصیتی بود که از عمر کوتاه برای تهذیب نفس و تقویت ایمان و علم آموزی بهترین بهره را برد.

 

 

 

این مطلب ۹۶۸ بار خوانده شده

مستند شهید رسانه در مهدی‌شهر تولید می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج از مهديشهر، ناصر مؤمنیان در گفت‌وگوبا خبرنگاران اظهار داشت: فیلم مستند شهید روح‌الله مؤمنیان تنها شهید خبرنگار در مهدی‌شهر ساخته می‌شود.

وی تصریح کرد: هدف از ساخت فیلم‌های مستند از شهدا آشنایی بیشتر آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوانان با حماسه و رشادت شهدای دوران دفاع مقدس است.

این مطلب ۱۶۱ بار خوانده شده

رفع آسیب های فرهنگی نیازمند برنامه ریزی و راهکارهای مناسب است

به گزارش خبرگزاری بسیج از مهديشهر، حجت الاسلام علی شکری در دیدار با حسن ارگی فرماندار مهدیشهر در محل دفتر وی ضمن بیان اینکه انسان‌ها معمولاً خواسته های خود را آن گونه تفسیر می‌کنند که عالمان دینی مسلط بر آن‌ها می‌خواهند، ابراز داشت: تبلیغ یکی از ابزارهای رسیدن به تغییر و تحول در عرصه فرهنگ است و اگر ما می خواهیم در این حوزه تغییر را مشاهده کنیم می بایست بر مقوله تبلیغ صحه بگذاریم و بر تقویت آن اهتمام ویژه داشته باشیم.

این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده

۱۰۰۰نفر ساعت گفتمان دینی در مدارس مهدی‌شهر برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از مهدیشهر، حجت‌الاسلام مصطفی تقوی در خلال برگزاری این گفتمان ها در مدرسه شهید پاکزاد مهدیشهر، ضمن تشریح عملکرد اداره تبلیغات اسلامی در سال جاری، اظهار داشت: گفتمان های دینی از طرح های موفق سازمان تبلیغات اسلامی است که با همکاری آموزش و پرورش در سال جاری با استقبال خوب دانش آموزان مهدیشهری برگزار شد.

وی با بیان اینکه گفتمان دینی به شیوه پرسش و پاسخ انجام می‌شود، افزود: بهترین مزیت گفتمان دینی تبادل نظر و افکار بین مخاطبان و دانش آموزان با مبلغان است که موجب شناخت افکار و نیاز نوجوانان از سوی مبلغ می‌شود.

این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده

مردم اجازه دخالت به بیگانگان در تعیین سرنوشت خود را نمی‌دهد

محمد رضا قنبری با حضور در شعبه شماره یک مهدیشهر با انداختن رای خود به صندوق، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در مهدیشهر اظهار داشت: حضور مردم در بای صندوق رأی بدین معناست که ملت ایران می خواهند تعیین کننده سرنوشتشان باشند.

 

 

وی افزود: تاکنون شاهد حضور بسیار هوشمندانه و زیرکانه مردم بای صندوق رأی بودیم و همه مردم با رأی خود نشان می دهند که دشمن هیچ دخالتی نمی تواند در سرنوشت کشور ما داشته باشد.

این مطلب ۱۶۲ بار خوانده شده

برنامه های فرهنگی و ورزشی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در مهدیشهر برگزار شد

دبیر ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان مهدیشهر، در حاشیه برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در مهدیشهر، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد بیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: ۲۲بهمن ماه روز وحدت و یکپارچگی و به پیروزی رسیدن نهال شکوهمند انقلاب اسلامی است و امروز در شرایط کنونی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری باید در حفظ و استمرار این نظام ایفای نقش نمائیم.

 

 

این مطلب ۱۶۹ بار خوانده شده

یادواره شهدای ورزشکار مهدیشهر برگزار شد

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در مهدیشهر، یادواره شهدای ورزشکار مهدیشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید شاخص ورزشکار شهرستان عباس ذوالفقارخانیان وگرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه، فرماندار، جامعه ورزش و اقشار مردم در مسجد حضرت ابوالفضل (ع)شهرک شهدا برگزار شد.

 

 

این مطلب ۹۵۲ بار خوانده شده

راه‌اندازی ۴۱ شعبه اخذ رأی در شهرستان مهدیشهر برای انتخابات

به گزارش خبرگزاری بسیج از مهدیشهر، محمدرضا قنبری در همایش روابط عمومی و خبرنگاران مهدیشهر که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بر گزار شد، اظهار داشت: حضور بر شور مردم در انتخابات ۷ اسفند ماه دستاوردها و برکات فراوانی برای نظام اسلامی به همراه خواهد داشت و مردم مکلف هستند؛ همانطور که در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند بار دیگر به یاری و الطاف خداوند با حضوری دیگر حماسه ای ماندگار بر صفحه طلایی کتاب بر افتخار جمهوری اسلامی ایران ثبت کنند.

صفحات