این مطلب ۵۹۱ بار خوانده شده

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میامی با خانواده شهید کریمی دیدار کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در میامی، حجت الاسلام عیسی سلیمانی در دیدار با خانواده شهید محمد کریمی با حضور شورای نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه میامی ابراز داشت: شهدا بالاترین جایگاه که همان جایگاه پیامبران الهی بوده نزد خداوند متعال را دارا هستند.

وی افزود:امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

این مطلب ۲۱۵۳ بار خوانده شده

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی میامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور+ عکس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در میامی، سرهنگ غلامرضا فلاحتی فرمانده سپاه ناحیه میامی در حاشیه اعزام کاروان دانش آموزی راهیان نور شهرستان میامی وبخش بیارجمند در محل نماز خانه هنرستان کوثر میامی سفربه اردوی راهیان نور را نه تقدیرونه قسمت بلکه دعوت دانست وگفت: دانش آموزان بایدازاین سفرنهایت بهره معنوی راببرند.

وی با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ شهید و شهادت ازاهداف این اعزام ها است، گفت: امیدواریم همانند سال‌های گذشته با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده شاهد رشد خوبی در اعزام دانش‌آموزان باشیم.

این مطلب ۱۷۰ بار خوانده شده

ارسال پنجمین محموله کمک های مردمی میامی به جبهه مقاومت

غلامرضا جزء بستجانی  در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني قائميه سپاه استان سمنان در میامی گفت: پنجمین محموله از کمک های نقدی و غیرنقدی مردم شهرستان میامی برای ارسال به جبهه مقاومت در سوریه ارسال شد.

وی با بیان اینکه این محموله شامل کمک های نقدی و غیرنقدی است، اظهار کرد: این محموله شامل بیش از  ۲۸ میلیون تومان کمک های نقدی مردم و بیش از ۷ تن کمک های غیر نقدی شامل پوشاک، آجیل وخشکبار، پتو و ... است.

این مطلب ۲۱۴۶ بار خوانده شده

اجرای طرح مودت فرماندهان پایگاه های مقاومت در میامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از میامی، اسماعیل گودرزی از اجرای طرح مودت فرماندهان و شوراهای پایگاه های مقاومت بسیج حوزه مقاومت بسیج قدس میامی خبر داد و گفت:این طرح با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و فرمانده حوزه و فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج و خانواده آنان در محل هیئت مکتب النبی میامی برگزار شد.

وی ابراز داشت: برگزاری طرح مودت، با هدف ایجاد انس و الفت هر چه بیشتر بین فرماندهان پایگاه‏های بسیج شهرستان بهاباد و تقدیر از خانواده‏های آنان است.

این مطلب ۲۱۳۶ بار خوانده شده

ضرورت برگزاری مجمع بسیج با رویکرد فرهنگی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از میامی،سرهنگ غلامرضا فلاحتی در اولین مجمع بسیج شهرستان میامی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی با بیان اینکه مجمع بسیج شهرستان میامی با محوریت برنامه های فرهنگی شهرستان برگزار شده است،افزود:امروز مقوله فرهنگ یکی از مهمترین مسائلی است که مدنظر رهبر معظم انقلاب است و دشمن نیز در جنگ نرم در زمینه فرهنگی تلاش می کند.

این مطلب ۴۲۴ بار خوانده شده

نخستين مجمع بسیج شهرستان میامی در سال۹۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از میامی، نخستين مجمع بسیج شهرستان با حضور مسئولان،مدیران اقشار بسیج و بسیجیان شهرستان میامی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی برگزار شد.

این مطلب ۱۳۴۹ بار خوانده شده

۱۶مسجد میامی میزبان اعتکاف خواهند بود

به گزارش خبرگزاری بسیج از ميامي، حجت الاسلام مجید بخشی در گفتگو با خبرنگاران در محل اداره تبلیغات اسلامی میامی، ضمن اشاره به کیفیت برگزاری اعتکاف ۹۵ در این شهرستان، ابراز داشت: این آئین در هفت مسجد با حضور بانوان و ۹ مسجد ویژه برادران و یا مساجد روستایی مشترک برگزار می شود که امیدواریم با شرایط فراهم آمده اعم از امکانات و برنامه های خوب در نظر گرفته شده و همچنین دوری از فصل امتحانات برای نوجوانان، این آئین معنوی همچون سنوات پیش باشکوه هرچه بیشتر برگزار شود.

این مطلب ۱۶۷۶ بار خوانده شده

دولت و ملت دو رکن اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی

حجت الاسلام علی نوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از میامی گفت: اقتصاد مقاومتی ،ابتدا در شهریور سال ۱۳۸۹در دیدار با کارآفرینان برتر ،توسط مقام معظم رهبری ارائه شد و در این دیدار معظم له «اقتصاد مقاومتی» را معنا و مفهومی از کارآفرینی معرفی کردند و بیان داشتند که برای نیاز کشور به اقتصاد مقاومتی دو دلیل وجود دارد،یکی فشار اقتصادی دشمنان و دیگری آمادگی کشور برای جهش است.

این مطلب ۲۳۲ بار خوانده شده

ضرورت توجه به تبلیغ مسائل دینی در مدارس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از میامی،حجت الاسلام مجید بخشی در اولین نشست روحانیون و مبلغین هجرت بلند مدت شهرستان میامی در سال ۹۵ در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان ضمن تبریک میلاد باسعادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته گرامیداشت مقام زن گفت: نقش روحانیت در تبلیغ دین و آموزش به کودکان و نوجوانان در مدارس باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

این مطلب ۱۵۸۵ بار خوانده شده

همایش دوچرخه سواری در بکران برگزار می شود

حسین رنجبر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در میامی اظهار داشت: به مناسبت روز سلامتی از طرف کانون فرهنگی هنری پنج تن آل عبا وبا مشارکت مرکز بهداشتی درمانی بکران همایش دوچرخه سواری برگزار می شود.

 

 

وی افزود: این همایش روز پنج شنبه ۱۹ فروردین ۹۵ با شرکت دوچرخه سواران در داخل روستا وطی مسیری منتهی به مرکز بهداشتی درمانی صورت خواهد گرفت.

صفحات