این مطلب ۱۵۱۸ بار خوانده شده

عدم توزیع عادلانه منابع و نا کار آمدی بعضی روش های مدیریتی عمده ترین مشکلات نظام است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرمسار، مجتبی باستان معاون سازمان بسیج دانشجویی کشور، در همایش عرضی_توجیهی اعضای کادر بسیج دانشجویی استان ها اظهارداشت: فعالیت های جنبشی و تشکلی بسیج دانشجویی بر مبنای اصولی می توانند با قوت و قدرت به فعالیت بپردازند و این قدرت به میزان به کارگیری این اصول در فعالیت های بسیج دانشجویی است.

وی با تاکید بر اینکه این اصول مقدمات رسیدن به آرمان ها و اهداف مجموعه بسیج دانشجویی را فراهم خواهد کرد، افزود: عدم بکار گیری اصول حاکم بر فعالیت ها و جنبش های بسیج دانشجویی را خنثی میکند و نمیتواند در دانشگاه اثر بخشی کند.

این مطلب ۶۲۸ بار خوانده شده

اجرای برنامه استعدادیابی و پیکرسنجی نوجوانان بسیجی در گرمسار

به گزارش خبرگزاري بسيج از گرمسار، برنامه استعدادیابی و پیکرسنجی نوجوانان بسیجی در گرمسار به همت تربيت بدني سپاه ناحيه اين شهرستان اجرا شد.
بر اساس اين گزارش؛ این برنامه روز گذشته باهمکاری تربیت بدنی سپاه ناحیه گرمسار باشرکت نوجوانان دختر بسیجی برگزارشد.
گفتني است؛‌ تاکنون مرکز استعدادیابی خواهران تربیت بدنی سپاه در سه شهرستان شاهرود، گرمسار و آرادان فعالیت خود را آغازکرده است و بیش از۱۲۰نفر ازخواهران بسیجی در این طرح شرکت کرده اند و طبق زمانبندی مدون سایر خواهران بسیجی در استان استعدادیابی ورزشی می شوند.

این مطلب ۵۱۳ بار خوانده شده

همایش بزرگ «پرچمداران ولایت» در مسجد جامع گرمسار برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرمسار،همایش بزرگ «پرچمداران ولایت» با حضور عبدالله داورزنی جانشین معاونت سیاسی کل سپاه پاسداران در مسجد جامع گرمسار برگزار شد.

این مطلب ۲۴۵ بار خوانده شده

لزوم برنامه ریزی دقیق مسئولان دانشگاهی برای اوقات فراغت دانشجویان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرمسار، جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاههای گرمسار به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان و مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار ضمن حضور در دفتر امام جمعه با حضرت حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد، امام جمعه گرمسار دیدار و گفتگو کردند.


در این دیدار مرتضی دهرویه؛ مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات امام جمعه گرمسار، در مورد اهمیت اوقات فراغت دانشجویان اظهار داشت: مسئولان دانشگاهی برنامه ریزی دقیقی برای اوقات فراغت دانشجویان داشته باشند.

این مطلب ۲۵۱ بار خوانده شده

همایش نهضت «ما زنده ایم» در دانشگاه آزاد گرمسار برگزارشد + عکس

به گزارش پايگاه اطلاع رساني قائميه، در هفته وحدت همایش نهضت «ما زنده ایم» به میزبانی دانشگاه آزاد گرمسار در تالار آفتاب این دانشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد میرعلی اکبری عضو کمیته چند رسانه ای سیره شهدای کشور،محسن شادلویی مسئول بسیج دانشجویی گرمسار و آرادان،طاهره میرساردو رئیس دانشگاه آزاد گرمسار و تعدادی از  دانشجویان دختر از دانشگاه های شهرستان های گرمسار و آرادان برگزار شد.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

«طرح مودت» در گرمسار برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در گرمسار، طرح مودت ویژه فرماندهان پایگاه ها و اقشار و کانون های بسیج مقاومت در هیئت عاشقان ثارلله این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین ابوذر عامری،مسئول تربیت و آموزش بسیج گرمسار در این مراسم با اشاره به بیانات رهبری در دیدار با مسئولان نظام بیان کرد: گناه دو صورت است که نوعی از آن فقط به خود انسان ضربه می‌زند و نوع دیگر آن به جامعه ضرر می‌رساند.

این مطلب ۲۵۲ بار خوانده شده

ارتقاي بصیرت سیاسی بسیجیان و پایوران در اولویت است

سید محمد حسن موسویان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در گرمسار،ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان به بیان گزارش عملکردی از اهم فعالیت های عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار پرداخت و گفت: در هفته عقیدتی سیاسی همایش «حکمت مطهر» با حضور ۲۰۰ نفر از بسیجیان،پایوران،مسئولان عقیدتی سیاسی حوزه ها برگزار شد و همچنین در این همایش از ۲۲ نفر مربی و سرگروه‌های صالحین و فرماندهان پایگاه‌های نمونه شهرستان تقدیر به‌عمل آمد.

این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

مراسم افطاری «طرح مودت» در گرمسار برگزار مي شود

عليرضا عليبيگي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در گرمسار، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: امشب همزمان با نماز مغرب و عشاء در هیئت ثارالله شهرستان گرمسار طرح مودت اجرا مي شود.

وی خاطرنشان كرد: این طرح ویژه فرماندهان پایگاه‌ها،اقشار،کانون‌های بسیج با هدف نزدیکی مسئولان،سرپرستان و فرماندهان سپاه و بسیج برگزار مي شود.

این مطلب ۲۱۳۸ بار خوانده شده

جذب و توسعه بسیج کارگری و کارمندی در اولویت است

سید حمید حسینی‌کیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در گرمسار،ضمن تبریک فرارسیدن ماه رمضان،به بیان گزارشی از عملکرد سه ماهه ابتدای سال ۹۵ در حوزه بسیج کارگری و کارمندی شهرستان گرمسار پرداخت و گفت: بصیرت افزایی در بین آحاد مردم و تبیین شعار سال جدید و تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات رهبری همواره از مشخصه ها و اهداف اصلی فعالیت های پایگاه‌های بسیج کارمندی و کارگری است.

وی از افتتاح پایگاه شهید همت در شرکت تیراژه خبرداد و گفت: در تیرماه پایگاه جدید در دادگستری شهرستان گرمسار با عنوان«پایگاه عدل» افتتاح خواهد شد.

این مطلب ۱۸۵ بار خوانده شده

فرزندم رفتن به جبهه را یک وظیفه می دانست/شهید من همیشه زنده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرمسار،جمعی از بسیجیان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار به دیدار خانواده شهید قربانعلی محمودی یکتا رفتند و با مادر این شهید به گفت و گو پرداختند.

مادر شهید محمودی یکتا در این دیدار به بیان خاطراتی از فرزند شهیدش پرداخت و گفت:چند روزی قبل از رفتن قربانعلی به جبهه بود که با یک پاکت و چند برگ کاغذ وارد خانه شد،از او جویا شدم که این پاکت چیست؟ پاکت را مخفی کرد و گفت:«بعد از ناهار خواهم گفت!»

صفحات