این مطلب ۲۰۲۰ بار خوانده شده
مدیر روابط عمومی اوقاف سمنان خبر داد

بهره مندی ۲۸۰ هزار نفر از خدمات فرهنگی خیمه های معرفت در سمنان

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: در طول مدت برگزاری طرح آرامش بهاری و برپایی خیمه های معرفت ۲۸۰ هزار نفر از خدمات فرهنگی خیمه های معرفت در استان سمنان بهره مند شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان، به نقل از ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، بهنام مطلبی اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات فرهنگی به زائران و مجاوران در ۲۷ بقعه متبرکه شاخص سطح استان خیمه های معرفت برپا شده بود.

وی افزود: در این خیمه ها از ظرفیت ۴۲ روحانی مبلغ اعزامی از قم و بومی اقداماتی چون مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی، اقامه نماز و فعالیت های فرهنگی غرفه های کودکان را برعهده داشتند.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تصریح کرد: این خیمه ها در طول سال و در برنامه های ویژه ای همچون آرامش بهاری، سوگواره یاس نبوی برگزار می شود.

وی عنوان کرد: در خیمه های معرفت بخش های مختلفی همچون غرفه های کودکانه، پاسخگویی به مسائل شرعی، غرفه چند رسانه ای پیش بینی می شود و با استفاده از کارشناسان متخصص و دوره دیده اداره می شوند.

طرح آرامش بهاری یکی از برنامه‌های شاخص فرهنگی است که طی سال‌های اخیر ویژه تعطیلات نوروز توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، همزمان با سایر استان‌ها برگزار شد و امسال برای ششمین سال از ۲۸ اسفندماه سال ۱۳۹۴ آغازشد و تا ۱۴ فروردین‌ماه ادامه داشت.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.