این مطلب ۲۰۲۳ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان خبر داد؛

تکمیل ۱۲۰ منزل مسکونی خانواده های نیازمند در سمنان

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان از تکمیل ۱۲۰واحد منزل مسکونی خانواده های نیازمند در روستاهای حاشیه کویر سمنان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

جبار دوستمحمدیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در سمنان، يكي از برنامه‌هاي مهم سازمان بسيج سازندگي را محروميت‌زدايي دانست و اظهار داشت: سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با مشارکت کمیته امداد استان نسبت به تکمیل ۱۲۰ واحد مسکونی برای خانواده تحت پوشش کمیته امداد در ۷ روستای جنوبی شهرستان های دامغان و شاهرود خبر داد.

وي با بیان اینکه در راستاي تفاهم‌نامه بسيج سازندگي و كميته امداد ۱۲۰ واحد منزل مسكوني براي خانواده‌هاي نيازمند در روستاهاي معلمان، حسینان، رشم، سطوه، بیدستان، مهدی آباد و کلاته میرزا که در حاشیه کویر مرکزی بنام سرکویر قرار دارند ساخته مي‌شود، افزود: اين واحدهاي مسكوني پس از تکمیل و ساخت به خانواده‌هاي نيازمند تحويل داده‌ مي‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با اشاره به اینکه ساخت و تکمیل واحدهای مسکونی در روستاها توسط گروه های جهادی انجام خواهد شد، افزود: اردوهای جهادی تحول فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در مناطق محروم بوجود می آورند.

دوستمحمدي اظهار داشت: در حقیقت این اردوها مقدمات و ملزومات تحول در این عرصه را در روستاها ایجاد می کنند و به نوعی تسهیل گر محسوب می شوند که از این رو تکمیل ۱۲۰ واحد منزل مسکونی در روستاهای منطقه سرکویر سمنان توسط تعدادی از گروه های جهادی انجام خواهد شد.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.