این مطلب ۲۰۲۱ بار خوانده شده
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان:

براي تقرب به خداوند تبارك و تعالي برنامه ريزي كنيم

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بيان اينكه بايد برنامه ريزي انسان بر روي لحظه لحظه هاي زندگي باشد،‌ گفت: بايد براي تقرب به خداوند تبارك و تعالي برنامه ريزي كنيم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج از سمنان، حجت الاسلام والمسلمين غلامرضا قندهاري در جمع رزمندگان تيپ ۱۲ با اشاره به ديدگاه انسان از منظر دين گفت: ويژگي افراد خوب در عالم اين است كه قدر خودشان را مي دانند و اين دسته از افراد سعي دارند تا گناه نكنند و گره در زندگيشان نيفتد.

وي افزود:‌ نكته مهم اينجاست كه خداوند متعال توبه را براي ما در نظر گرفته تا بتوانيم در صورت اشتباه از اول شروع كنيم، بنابراين بايد قبل از بسته شدن پرونده اعمالمان توبه كنيم.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: بايد برنامه ريزي ما روي لحظه لحظه هاي زندگي مان باشد و بايد براي تقرب به خداوند تبارك و تعالي برنامه ريزي كنيم.

قندهاري گفت: نتايج گناه؛ ظلمت است، صورت را خراب مي كند و انسان را به مرتكب شدن به گناه هاي بعدي تشويق مي كند.

وي بيان داشت: جوايز و نتايج تلاوت قران در ماه مبارك الطافي همچون امدادهاي غيبي، چنانچه يك قدم برداريم خداوند تبارك و تعالي مشتاقانه تر بسوي ما گام بر مي دارد و گرد و غبار را روز قيامت از روي صورت ما برمي دارد و سرانجام از اصحاب بهشت خواهيم بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.