این مطلب ۳۹ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسيج دانش آموزي استان سمنان:

دوره ياوران ولايت استاني بسيج دانش آموزي برگزار مي شود

مسئول سازمان بسيج دانش آموزي استان سمنان از برگزاری دوره ياوران ولايت استاني بسيج دانش آموزي استان در مردادماه سال جاری خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

محمد يعقوبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در سمنان، با اشاره به اينكه دوره ياوران ولايت با عنوان يادبود شهداي مدافع حرم خواهد بود ، گفت: در سازمان گسترده بسيج دانش آموزي كه ميليون ها جوان و نوجوان مومن و داوطلب با علاقه مندي و استعدادهاي مختلف را در برگرفته است، فرماندهي امريست مهم ، چون در واحدهاي مقاومت دانش آموزان از تجربيات مديريتي كمتري برخورداند.

وی اظهارداشت: با آموزش و ميدان دادن به آنها مي توان از قابليت ها و ظرفيت هاي بي بديل شان براي تحقق اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي در عرثه تعليم و تربيت نيروهاي تراز انقلاب اسلامي در آينده اي نزديك بهره مند شد..

مسئول سازمان بسيج دانش آموزي استان سمنان هدف از برگزاری این دوره آموزشي فرهنگي ،تفريحي را تربيت فرماندهان و مديران جوان و نوجوان و ايجاد پويايي و تحول در سطح واحدهاي مقاومت بسيج دانش آموزي با در نظر گرفتن راهبرد تربيت دانش آموز و در جهت تحقق جامعه اسلامي دانست.

محمد يعقوبي خاطرنشان کرد: سازمان بسيج دانش آموزي براي تحقق اين امر مهم ، با آموزش فرماندهان واحدهاي مقاومت پيشگام با رويكرد دانش آموز محوري و هدف تربيت و توانمند سازي ، نيروهاي تراز انقلاب را تربيت نمايد.دوره ياوران ولايت بسيج دانش آموزي در دو دوره براي دانش آموزان دختر و پسر از ۱۴لغايت ۱۸ ويژه دختران و ۱۹ لغايت ۲۳ ويژه پسران ، مردادماه سال جاري در اردوگاه دشت بهشت شانديز مشهد مقدس برگزار نمايد

گفتنی است،مدرسه انقلابي – دانش آموز انقلابي شعار اين دوره از ياوران ولايت بسيج دانش آموزي است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.