این مطلب ۵۴ بار خوانده شده
رئيس سازمان بسيج دانشجويي استان سمنان خبر داد؛

قرارگاهي برگزار شدن اردوي فرهنگي راهيان نور در استان سمنان

رئيس سازمان بسيج دانشجويي استان سمنان با اشاره به قرارگاهي برگزار شدن اردوي فرهنگي راهيان نور در استان سمنان گفت: با توجه به نیرو و پتانسیل موجود در بین دانشجویان، اردوی بزرگ فرهنگی راهیان نور نیز تحت مدیریت دانشجویان با تجربه برگزار مي شود.
نسخه مناسب چاپ

رئيس سازمان بسيج دانشجويي استان سمنان با اشاره به قرارگاهي برگزار شدن اردوي فرهنگي راهيان نور در استان سمنان  گفت: با توجه به نیرو و پتانسیل موجود در بین دانشجویان، اردوی بزرگ فرهنگی راهیان نور نیز تحت مدیریت دانشجویان با تجربه برگزار مي شود. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج از سمنان، جلسه هماهنگی قرارگاه راهیان نور دانشجویی استان سمنان با حضور جمعی از دانشجویان و فعالین دانشجویی در حوزه راهیان نور برگزار شد.

مرتضی دهرویه، رئيس سازمان بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن مورد اهمیت دانستن اردوهای راهیان نور و تشویق به حضور دانشجویان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس گفت: ما باید تمام سعی و تلاش خود را در جهت معرفی فرهنگ ایثار و شهادت به دانشجویان داشته باشیم و یکی از این فعالیت ها که شاید برترین و بهترین نیز می باشد اردوهای زیارتی راهیان نور است.

وي افزود: با توجه به ظرفیت عظیم دانشجویی در سطح استان سمنان، انتظار ما از تمام روسای دانشگاه های استان و به خصوص دانشگاه های مادر این است که مانند سنوات گذشته به این اردوها توجه ویژه ای داشته باشند تا همه دانشجویان مشتاق از این ظرفیت و پتانسیل بتوانند بهره ببرند.

رئيس سازمان بسیج دانشجویی استان سمنان همچنین در خصوص قرارگاهی برگزار شدن این اردوی بزرگ فرهنگی در استان سمنان نیز عنوان کرد: با توجه به نیرو و پتانسیل موجود در بین دانشجویان، اردوی بزرگ فرهنگی راهیان نور نیز تحت مدیریت دانشجویان با تجربه برگزار مي شود.

در ادامه، دانشجویان و حاضران در جلسه، موانع و مشکلات موجود در دوره های گذشته را بازگو کردند و به صورت کلی به موضوعات راهیان نور پرداخته شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.