این مطلب ۲۰۲۳ بار خوانده شده
معاون تربیت‌بدنی سپاه سمنان خبر داد

ساخت ۱۰ سالن ورزشی در استان سمنان

معاون تربیت‌بدنی سپاه حضرت قائم آل‌محمد (عج) استان سمنان گفت: بیش از ۴۰ سالن ورزشی در استان وجود دارد و حداقل ۱۰ سالن ورزشی دیگر در دست ساخت است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، محمد شوقانی در گفت‌وگو با خبرنگاران به ارائه گزارشی از وضع ورزش بسیج استان پرداخت و اظهار داشت: برنامه‌های تربیت‌بدنی با رویکرد پرداختن به ورزش قهرمانی از ابتدای سال مورد توجه رده‌های ستاد و صف قرار گرفت و در این راستا، از شاخص‌ترین آن‌ها برگزاری مسابقات استانی بسیج، اعزام به مسابقات کشوری بسیج، همایش پیاده‌روی خانوادگی و میزبانی مسابقات کشوری بوده است.

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد از بسیجیان استان سمنان در برنامه‌های ورزشی و در قالب رشته‌های ابلاغی شرکت کردند.

معاون تربیت‌بدنی سپاه حضرت قائم آل‌محمد (عج) استان سمنان خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰۰ هزار ورزشکار بسیجی در برنامه‌های ورزشی استان از قبیل پیاده‌روی خانوادگی، کوه‌پیمایی، مسابقات ورزشی و... از سطح پایگاه‌ها و نواحی حضور داشته‌اند.

شوقانی در خصوص امکاناتی که تربیت‌بدنی سپاه استان سمنان در اختیار بسیجیان قرار داده است، بیان داشت: ساخت و تجهیز سالن‌های ورزشی برای استفاده بسیجیان و عموم مردم، تهیه سبد کالای ورزشی برای نواحی مقاومت و تهیه سبد کالای ورزشی برای حوزه‌های مقاومت ازجمله این امکانات است.

وی افزود: بیش از ۴۰ سالن ورزشی در کل استان وجود دارد و حداقل ۱۰ سالن ورزشی دیگر در دست اقدام است.

معاون تربیت‌بدنی سپاه حضرت قائم آل‌محمد (عج) استان سمنان بیان داشت: ساخت استخر و سالن‌های تیراندازی از دیگر پروژه‌هایی هستند که در حال پیگیری است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.