این مطلب ۱۵۵۰ بار خوانده شده
بیانیه سپاه ناحیه سمنان به مناسبت یوم الله ۹ دی

یوم الله ۹ دی یک زلزله سیاسی برای مستکبران عالم است

یوم الله نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و روز تجدید بیعت با ولی زمان، یک زلزله سیاسی برای مستکبرین عالم و در راس آنها آمریکای جنایتکاراست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، پاسداران و پایوران سپاه ناحیه سمنان در راستای گرامیداشت یوم الله ۹دی اقدام به تبیین بیانیه ای به شرح ذیل کردند:

حادثه بی نظیر ۹دی از جمله نمونه های قدرت جمهوری اسلامی است.در آن حادثه ، هیچکس دست اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابان کشاند و آن حادثه بی نظیر پدید آمد. ((رهبر معظم انقلاب ۰۷/۱۰/۹۵))

در ادامه آمده است: یوم الله نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و روز تجدید بیعت با ولی زمان، یک زلزله سیاسی برای مستکبرین عالم و در راس آنها آمریکای جنایتکاراست.

اگرچه نزدیک به ۸ سال از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ و فتنه انگیزی گروهی بی بصیرت می گذرد، ولی اتفاقات تلخ آن دوران که ارزش‌ها، اصول و باورهای مردم ایران اسلامی را هدف قرار داده بود فراموش شدنی نیست.

۸ سال پیش مردم ایران ۸ ماه هزینه بی بصیرتی خواصی را دادند که با بازیگردانی اتاق فکرهای آمریکایی-انگلیسی، به بهانه«تقلب» در انتخابات، سعی دراحیای اسلام آمریکایی وشیعه انگلیسی اقدام به اردوکشی خیابانی کردند تا از این مسیر، با نشانه گرفتن اصل نظام، به اهداف شوم خود جامه عمل بپوشانند، ولی این تدبیرامام گونه رهبرفرزانه انقلاب وولایتمداری مردم بودکه مثل گذشته، با حرکتی مثال زدنی و خلق حماسه بزرگ ۹ دی پاسخ کوبنده و دندان شکن به این افراد دادند و نگذاشتند خون های ریخته شده برای دفاع از این مرز و بوم با آمال و آرزوهای عده ای خائن به نظام و انقلاب، پایمال شود.

انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی همواره با توطئه‌های خارجی و عناصر خائن و دنباله‌روی آنان در داخل روبه‌رو بوده، اما همواره با یاری خدا در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه ولی فقیه زمان خود، این مشکلات را یکی پس از دیگری نه‌تنها پشت سر گذاشته، بلکه تهدیدات را نیز به فرصت‌هایی استثنایی تبدیل کرده است، نمونه‌های مختلفی را می‌توان از این توطئه‌ها نام برد از جنگ نابرابر، کودتا و انواع تحریم‌ها گرفته تا توطئه‌های مختلف سیاسی که از نمونه‌های بارز آن فتنه سال ۱۳۸۸ بود.

یوم الله نهم دی ماه،حماسه عظیمی است که وحدت، همدلی و وفاداری ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) را به منصه ظهور رساند و چشم همه مردم جهان را به اقتدار بی‌مثال جمهوری اسلامی ایران گشود.

ماپاسداران به همراه ملت شریف ایران و دلسوزان این نظام مقدس ، هرگز جنایات و خباثت‌های این فتنه‌گران در حق اسلام و انقلاب را فراموش نخواهیم کرد، مطمئنا اهانت به تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره)، اهانت آشکار به عاشورای حضرت سیدالشهدا(ع) و صدها نمونه دیگر از این دست به این سادگی‌ها قابل فراموشی نخواهد بود.

امروز کسانی که از این گونه اقدامات حمایت می‌نمودند چهره کریه خود را در پوشش‌های دیگری پنهان نموده‌اند و مطمئنا در صورت پیدا نمودن فرصت مجدد لحظه‌ای از فتنه‌انگیزی دیگری علیه ملت ایران دریغ نخواهند کرد.

در پایان ما پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه سمنان اعلام می‌داریم که به عهد خود با امام راحل(ره)، شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و ولی فقیه زمان پایبند بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد ذره‌ای در مسیر اهداف والا و آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی، امام (ره) و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی در کشور خللی ایجاد شود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.