این مطلب ۸۹ بار خوانده شده
جانشین تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سمنان:

حماسه۹ دی ماه برخاسته از نهضت عاشورا است

جانشین تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سمنان گفت: حماسه ۹دی ماه برخاسته از نهضت عاشورا است و نشان دهنده هویت حسینی ملت ایران است.
نسخه مناسب چاپ

مجید ایمانیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج درسمنان ضمن گرامیداشت روز نهم دی اظهار داشت: نهم دی،سالروز پیمان با ولایت فقیه و روز تثبیت اقتدار و شکوه و عظمت انقلاب اسلامی است؛ این روز بزرگ نمایش اقتدار و استحکام نظام اسلامی بود تا معاندان داخلی و خارجی بفهمند که کشور ایران به پشتوانه ی مردم با اقتداری مضاعف پیش می رود.

جانشین تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ی سمنان اظهار کرد: حضور گسترده ی مردم در روز دفاع از حریم ولایت موجب شد تا این روز با عنوان بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شود؛ خروش میلیونی ملت ایران در ۹دی ثابت کرد که این نظام از دو پشتوانه ی اصلی مردم و ولایت فقیه بهره مند است و هیچگاه این دو پشتوانه متزلزل نخواهند شد

وی ادامه داد: ملت متحد ایران در روز ۹دی در سایه ی بصیرت و آگاهی، دوست و دشمن را شناختند و با حضور تاریخی خود در صحنه روح تازه ای به جان انقلاب دمیدند.

ایمانیان تصریح کرد: این حادثه در تاریخ ملت ایران ماندنی است و شبیه حوادثی از جنس انقلاب است که باید گرامی داشته شود تا در گذر روزگار هر ساله ابعاد جدیدی از این حماسه بزرگ را نمایان سازد؛ روز ۹دی روزی است که ملت ایران نشان دادند که با بصیرت هستند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند راه را گم نمی کنند و دست از حمایت ولی خود بر نمیدارند.

وی افزود: نکته حائز اهمیت این است که سالروز حماسه ۹ دی ماه برخاسته از نهضت عاشورا است؛ این روز بزرگ روزی است که ملت ایران یکبار دیگر هویت حسینی خود را نشان دادند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.