این مطلب ۲۱۶ بار خوانده شده
بیانیه شورای هماهنگی بسیج طلاب و روحانیون استان سمنان؛

بساط آشوب و فتنه گری فتنه گران با خروش انقلابی ملت ایران در ۹ دی ۸۸ برچیده شد

خروش انقلابی ملت غیور و شهید پرور ایران در نهم دی ماه ۱۳۸۸ بساط آشوب و فتنه گری فتنه گران داخلی و خارجی را برچید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان،  شورای هماهنگی بسیج طلاب وروحانیون استان سمنان در هفتمین سالگردحماسه پرشکوه ۹ دی با صدور بيانيه‌ای، ۹ دی‌ماه را روز خروش «غيرت ديني و تجلي ولايتمداری» ملت هميشه در صحنه ايران اسلامی دانست.  
 

بیانیه شورای هماهنگی بسیج طلاب وروحانیون استان سمنا به شرح ذیل است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

باید حواسمان را جمع کنیم، بفهمیم که: « من نام لم ینم عنه »؛ اگر ما اینجا خواب برویم، جبهه‌ی دشمن، پشت سنگر خودش معلوم نیست خواب رفته باشد ؛ او بیدار است، علیه ما توطئه خواهد کرد. به نظر من، فتنه‌ی سال ۸۸ هم همین بود؛ برای ما یک زنگ بود، یک زنگ بیدارباش بود. امام خامنه ای مدظله العالی ۱۳۸۹/۰۶/۲۵

حماسه ۹ دی و حضور ده ها میلیونی ایرانیان در اعلام انزجار و برائت از فتنه گران و باغیان انقلاب و تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی رحمه ا... علیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی ، روز تجلّی غیرت دینی ملّت شریف ایران و خلق انقلابی دیگر، که ازعمق بیداری و بصیرت آنان نسبت به واقعیت های نهفته در لایه های فتنه ۸۸ سرچشمه می گیرد، می باشد.

حضور پر شکوه ۸۵ درصدی مردم ایران در انتخابات سال ۱۳۸۸ که فرصت بسیار مناسبی برای تقویت اصول انقلاب اسلامی ، تثبیت پایه های اقتدار نظام ،پیشرفت و توسعه اقتصادی بود ، متاسفانه در سایه فتنه انگیزی و هم افزایی هوشمندانه ی اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای دشمنان انقلاب اسلامی در داخل و خارج ، با تهمت تقلب ، به چالش علیه استقلال ، امنیت ملّی و استحکام نظام اسلامی در عرصه فراملّی تبدیل شد.

وقایع سال ۸۸ یکی از تلخ ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی است؛ زیرا فتنه گران مطرود، با حمایت بی سابقه بیگانگان از اتحادیه اروپا تا کنگره و کابینه آمریکا و اسرائیل ، اصول موجده انقلاب یعنی(مردم، مکتب و رهبری) را هدف قرار داده بودند و در صدد برآمدند تا حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی را در دهه چهارم انقلاب متوقف کنند اما مدیریت الهی، هوشمندانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و حضور مؤمنانه و توأم با بصیرت و حب انقلابی مردم ، موجب ظهور مجدد پشتوانه ی قانونی و مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران ونقش برآب شدن نقشه های دشمنان شد.

خروش انقلابی ملت غیور و شهید پرور ایران در نهم دی ماه ۱۳۸۸ ضمن برچیدن بساط آشوب و فتنه گری ، درس عبرتی به فتنه گران داخلی و حامیان خارجی آنها داد تا بدانند ، مردم این سرزمین مدافع انقلاب اسلامی وحریم مکتب ولایت فقیه بوده و در این راه تا پای جان خود ایستاده اند.

ما طلاب و روحانیون استان سمنان در هفتمین سالگرد حماسه با شکوه ۹ دی ضمن تجدید بیعت با رهبر انقلاب
حضرت آیت الله الامام خامنه ای مدظله العالی با حضور در تجمعات و مراسمات گرامیداشت این حماسه عظیم و تبیین ریشه های فتنه سال ۸۸ برای عموم مردم ، اعلام می کنیم که تنها راه گشای امور کشور، برائت از فتنه و فتنه گران و ثبات قدم در دفاع از
آرمان های انقلاب اسلامی با تبعیت از فرامین و عمل به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی می باشد .

 

مدیریت حوزه های علمیه برادران/مدیریت حوزه های علمیه خواهران /سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان سمنان

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.