این مطلب ۱۶۵ بار خوانده شده
مسئول تربیت بدنی بسیج ناحیه دامغان خبر داد؛

راه اندازي تيم هاي مختلف ورزشي در سطح نواحي مقاومت بسيج دامغان

مسئول تربيت بدني بسيج ناحيه دامغان گفت: شاخص ترين و مهمترين برنامه ها در حوزه ورزش بسيج دامغان تشكل و راه اندازي تيم هاي مختلف ورزشي در سطح نواحي مقاومت بسيج بوده است.
نسخه مناسب چاپ

 

ابراهيم ابراهيمي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در سمنان با اشاره به فعاليت هايش در حوزه ورزش بسيج اظهار داشت: مدت يك سال است در حوزه تربيت بدني فعاليت خود را آغاز كرده ام.

وي شاخص ترين برنامه هاي ورزشي سال ۹۵ را در شهرستان دامغان اينگونه عنوان كرد: شاخص ترين و مهمترين برنامه ها در حوزه ورزش بسيج دامغان تشكل و راه اندازي تيم هاي مختلف ورزشي در سطح نواحي مقاومت بسيج بوده است كه باعث ایجاد و حسن رقابت در بین نوجوانان بسیجی و ترویج فرهنگ ورزش قهرمانی شده است.

مسئول تربيت بدني بسيج ناحيه دامغان بيان داشت:‌ استعدادیابی نخبگان ورزشی تا سطح پایگاه های بسیج از اولويت هاي كاري تربيت بدني بسيج ناحيه دامغان در حوزه ورزش بسيج در سال آينده است.

ابراهيمي، آموزش وبه کارگیری نخبگان ورزشی در سطح ناحیه و بالاتر، کیفیت سنجی به ورزش های سازمانی پایوران، ساماندهی امکانات ورزشی موجوددرجهت استفاده حداکثری و تقدیر از نخبگان ورزش از لحاظ اخلاق و معنویت را از ديگر اولويت هاي كاري تربيت بدني بسيج ناحيه دامغان در سال ۹۶ برشمرد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.