این مطلب ۱۶۶ بار خوانده شده
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان خواستار شد؛

مستندسازی و جمع آوری آثار تیپ۱۲ قائم (عج) استان در دوران ۸ سال دفاع مقدس

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان با اشاره به تدوین دایره المعارف دفاع مقدس و دانشنامه استان سمنان خواستار مستندسازی و جمع آوری آثار تیپ۱۲ قائم (عج) استان دردوران هشت سال دفاع مقدس شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج از سمنان، سرهنگ پاسدار محمد حسن سلامی در سالروز عملیات کربلای ۵ در جمع کارکنان تیپ ۱۲ قائم (عج) استان سمنان اظهار داشت: حضور مجاهدانه و انقلابی سپاه در همه عرصه ها یکی از عوامل موفقیت و تحکیم جایگاه آن در کشور است.

وی بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیروی و تبعیت از ولایت فقیه را خوب فهمید و در بحران ها و شرایط حساس از جمله دوران هشت سال دفاع مقدس، فتنه ۸۸ و ... به درستی انجام وظیفه کرد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان خاطرنشان کرد: در همه سازمان های نظامی دنیا سلاح و تجهیزات مهم است ولی باورها و اعتقادات ازعواملی است که تنها کشورهای اسلامی از آن برخوردارند.

سرهنگ سلامی با اشاره به پیشرفت های سپاه تأکید کرد: ساخت و تولید پهبادها، موشک ها، فناوری های علمی و رفع نیازمندی های کشور ثمره داشتن روحیه جهادی و انقلابی است که باید حفظ شده و ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به روحیه انقلابی سپاه گفت: سپاه پاسداران صرفا یک نیروی نظامی نبود و در همه میادین انقلاب مجاهدت کرد و جنگ امروز ما جنگ فرهنگی است که پاسداران باید درعرصه جهاد فرهنگی مبارزه کنند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان  تصریح کرد: امروز دشمن درعرصه‌های اقتصادی، روانی، تبلیغاتی و پروژه نفوذ تهدیدات خود راعلیه ملت ایران اجرایی کرده که افسران جنگ نرم کشور باید در سنگرهای نهضت روشنفکری و دیگر سنگرها با تکیه بر ایمان با دشمنان مبارزه كنند.

سلامي با اشاره به دستاوردهای رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس افزود: عزت، اقتدار، سرافرازی و سربلندی مرهون فداکاری و ایثار رزمندگان وشهیدان هشت سال دفاع مقدس است که با بصیرت و روشنفکری خود راه حق را تشخیص دادند و ما نیز وظیفه داریم از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی محافظت کنیم و به نسل های بعد منتقل كنيم.

وی با اشاره به تدوین دایره المعارف دفاع مقدس و دانشنامه استان سمنان خواستار مستندسازی و جمع آوری آثار تیپ۱۲ قائم (عج) استان دردوران هشت سال دفاع مقدس شد.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.