این مطلب ۱۸۳ بار خوانده شده
مسؤول تعلیم و تربیت سپاه سمنان:

گفتمان ولایت در جامعه ترویج شود

مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سمنان گفت: گفتمان ولایت امروز باید بیش از گذشته در جامعه ترویج شود و سخنرانان در این حوزه ابتکار عمل به خرج دهند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج در سمنان، حجت‌الاسلام علیرضا اسکندرپور ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی دبیران هیأت منتظران موعود سه حوزه مقاومت بسیج خواهران سمنان بیان کرد: یکی از برنامه‌های شاخص در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سمنان، فعالیت‌های مربوط به هیأت منتظران موعود است که اکثر پایگاه‌ها در برگزاری آن شرکت دارند.

وی بیان کرد: امسال جلسات هیأت منتظران موعود در سطح پایگاه‌ها ماهانه دو بار برگزار شد و خوشبختانه تاکنون تا حدی برگزاری این برنامه موفقیت‌آمیز بوده است.

مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سمنان افزود: در برگزاری این برنامه‌ها، موضوعات معرفتی، بصیرتی و تربیتی مهم است و باید به این موارد توجه ویژه داشت؛ همچنین بحث‌های بصیرتی باید میان نوجوانان و جوانان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

اسکندرپور تصریح کرد: دبیران هیأت منتظران موعود باید در بحث خط‌دهی سیاسی نیز فعال باشند و در پایگاه بسیج نقش‌آفرینی کنند.

مسؤول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سمنان خاطرنشان کرد: خط‌دهی سیاسی باید از طریق راه‌های مختلف و ابتکارات سخنران انجام شود؛ سخنران باید پیرو گفتمان ولایت با ابتکار خود تمام مطالب را به فرامین رهبر معظم انقلاب متصل کرده و بسیجیان را به اطاعت از فرامین ولایت‌فقیه دعوت کند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.