این مطلب ۱۷۷ بار خوانده شده
کارشناس سیاسی بسیج شاهرود:

جامعه باید به سمت گفتمان رهبری سوق یابد

کارشناس سیاسی بسیج شاهرود گفت: جامعه باید به سمت گفتمان رهبری، بصیرت‌افزایی و روشنگری سوق یابد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاري بسيج از شاهرود، علیرضا مصطفوی پیش از ظهر امروز در جمع بسیجیان شهرستان شاهرود اظهار کرد: تلاش استکبار و نفوذی‌های داخل برای گرفتن استقلال کشور است.

وی گفت: دشمن تلاش می‌کند قدرت ایران را کم و جمهوری اسلامی را در منطقه منزوی کند و این اقدامات برای امنیت رژیم صهیونیستی است؛ چراکه استراتژی آمریکا حفظ امنیت این رژیم غاصب در منطقه است.

کارشناس سیاسی بسیج شاهرود با عنوان اینکه استکبار ترس و رعب را در جامعه رواج می‌دهد، بیان کرد: دشمنان به دنبال القای یاس و ناامیدی و روحیه ما نمی‌توانیم و خیرخواه نشاندن خود هستند که این همان دست آهنی با دستکش مخملین است که رهبری بارها بر آن تأکید کرده‌اند.

مصطفوی تأکید کرد: در زمینه تصویب برجام همه دیدند که مذاکره انجام شد؛ اما بدعهدی‌های آمریکا ادامه یافت، به حدی که خود مذاکره‌کنندگان و کسانی که حمایت آمریکا را مورد اعتماد می‌دانستند، نیز دادشان درآمد و این یعنی آمریکا دشمن درجه یک ماست و باید مراقب بود.

وی با بیان اینکه مراقبت و داشتن بصیرت رمز پیروزی در برابر این تهدیدات است، گفت: باید جامعه به سمت بصیرت‌افزایی و روشنگری پیش برود.

کارشناس سیاسی بسیج شاهرود تأکید کرد: باید جامعه را به سمت گفتمان رهبری سوق دهیم و جلوی توطئه‌های بدخواهان انقلاب و نظام را در داخل و خارج سد کنیم؛ چراکه آن‌ها می‌خواهند با این توطئه‌ها نظام و رهبری را تضعیف کنند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.