این مطلب ۲۰۷۲ بار خوانده شده
به همت بسیج جامعه پزشکی

اعزام اکیپ تخصصی درمانی به منطقه محروم طرود شاهرود+تصاویر

اکیپ تخصصی درمانی بسیج جامعه پزشکی شاهرود به منطقه محروم طرود اعزام شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، به همت بسیج جامعه پزشکی شاهرود اکیپ تخصصی درمانی به منطقه محروم طرود اعزام شد.

در این برنامه ۵ روزه اکیپ تخصصی درمانی شامل متخصص داخلی،زنان،اطفال و دندان پزشکی و پزشک عمومی و مامایی در روستای طرود حاضر شدند و به خدمت رسانی به مردم این منطقه پرداختند.

جواد رضوانی مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه شاهرود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با اشاره به خدمات ارائه شده به مردم این منطقه اظهار کرد: با توجه به اینکه در منطقه طرود چندین روستا وجود دارد با هماهنگی در مدت ۵ روز خدمات خود را به مردم اهالی طرود و روستاهای اطراف آن چون سرتخت و مهدی آباد و سطوه و بیدستان ارائه نمودیم.

وی با اشاره به اینکه کلیه این خدمات رایگان است افزود: در مدت ۵ روز حضور این اکیپ تخصصی در روستای طرود، ۹۵ نفر توسط متخصص زنان، ۱۹۰نفر توسط متخصص داخلی، ۸۵ نفر توسط متخصص اطفال، ۹۰ نفر توسط متخصص دندانپزشکی ، ۴۵ نفر توسط متخصص مامایی،۹۵ نفر توسط پزشک عمومی مورد ویزیت قرار گرفتند.

رضوانی خاطر نشان کرد: در همین راستا ۱۴۵ نفر مورد آزمایش در آزمایشگاه سیار و ۱۵۷ نفر نیز خدمات پاراکلینیکی چون تزریقات قرار گرفته و ۴۹۰ نفر نیز با توجه به نسخه دارو تحویل شد.

وی با بیان اینکه این خدمات در راستای محرومیت زدایی و خدمت به مردم مناطق محروم انجام می شود بیان کرد: با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب در محرومیت زدایی و با توجه به اینکه امکانات پزشکی در مناطق محروم کمتر وجود دارد و دسترسی مردم کم است این اعزام ها انجام و پزشکان بسیجی با اخلاص در این اردوها شرکت می کنند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.