این مطلب ۱۷۴ بار خوانده شده
صبح امروز

اعزام ۸۰ نفر از دانش آموزان دختر بخش بسطام به اردوی راهیان نور

با حضور مسئولین ۸۰ نفر از دختران دانش آموز به اردوی راهیان نور از بخش بسطام شهرستان شاهرود اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

 

اعزام ۸۰ نفر از دانش آموزان دختر بخش بسطام به اردوی راهیان نور

 

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، صبح امروز ۸۰ نفر از دانش آموزان دختر بخش بسطام شهرستان شاهرود با بدرقه مسئولین و خانواده هایشان به اردوی راهیان نور دانش آموزی اعرام شدند.

 

در مراسم بدرقه این دانش آموزان که مسئولین آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی و مسئولین محلی بخش بسطام در کانون شهید مفتح این شهر حضور داشتند، شرکت کنندگان در شرایط برفی هوا با دو دستگاه اتوبوس به راهیان نور دانش آموزی و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

 

شاکری مسئول بسیج دانش آموزی حوزه ایثار بسطام در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با بیان اینکه این دانش آموزان در قالب کاروان راهیان نور دانش آموزی استان اعزام می شوند افزود: این کاروان متشکل از دانش آموزان مناطق بسطام و بیارجمند و شهرستان میامی می باشد که در قالب کاروان راهیان نور دانش آموزی استان به این سفر معنوی اعزام می شوند.

 

وی افزود: شرکت کنندگان در این سفر چهار روزه از مناطق عملیاتی جنوب کشور از جمله شلمچه،هوزه،فتح المبین،اروندرود و عملیات واالفجر ۴ بازدید می کنند و در رزمایش میدانی و معراج الشهدا اهواز نیز حاضر خواهند شد.

 

لازم به ذکراست از شهرستان شاهرود علاوه بر این کاروان دو کاروان دیگر نیز در روزهای ۱۵ و ۲۲ بهمن متشکل از ۶۰۰ دانش آموز دختر و پسر به اردوی راهیان نور اعزام خواهند شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.