این مطلب ۱۵۶ بار خوانده شده
در راستای امورات سربازان وظیفه

نظارت ستادی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان از سپاه شاهرود

در راستای پیگیری امورات سربازان ، نظارت ستادی سپاه استان از ناحیه مقاومت سپاه شاهرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، در راستای پیگیری امورات سربازان در نواحی مختلف سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، تیم نظارتی سپاه استان از سپاه ناحیه شاهرود و حوزه های مقاومت نظارت ستادی برگزار کردند.

در این نظارت ستادی که مسئولین از نمایندگی ولی فقیه،نیروی انسانی و یگان قرارگاه سپاه استان حضور داشتند، در خصوص فعالیت های سربازان و نیازهای آنها و اموراتی که انجام می دهند در سطح ناحیه و حوزه های مقاومت بسیج بررسی و نظارت به عمل آمد.

سرهنگ پاسدار حسینعلی محمدی مسئول بازرسی سپاه شاهرود در حاشیه این برنامه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود با بیان اینکه این نظارت ستادی در راستای برطرف نمودن مشکلات سربازان وظیفه انجام شده است گفت: مسئولین سپاه استان با حضور در ناحیه و حوزه ها مشکلات و فعالیت های سربازان را مورد بررسی قرار دادند و بر تکریم سربازان و اینکه سربازان سفیرانی هستند که مدتی در سپاه حضور دارند و به جامعه باز می گردند تاکید شد.

وی افزود: در این برنامه تیم بازرسی سپاه استان با حضور در حوزه های مقاومت و اقشار بسیج از نزدیک با روند فعالیتی و کارهای سربازان آشنا شدند و همچنین سرهنگ اصغری معاون هماهنگ کننده سپاه استان در اجتماع سربازان سپاه شاهرود در خصوص جایگاه سرباز و نیازهای آنان سخنانی بیان و سربازان نیز مشکلات و سوالات خود را مطرح نمودند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.