این مطلب ۶۶ بار خوانده شده
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهدی‌شهر:

۱۰۰۰نفر ساعت گفتمان دینی در مدارس مهدی‌شهر برگزار شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهدی‌شهر از برگزاری یک هزار نفر ساعت در قالب ۴۲گفتمان دینی در مدارس این شهرستان طی سال جاری خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از مهدیشهر، حجت‌الاسلام مصطفی تقوی در خلال برگزاری این گفتمان ها در مدرسه شهید پاکزاد مهدیشهر، ضمن تشریح عملکرد اداره تبلیغات اسلامی در سال جاری، اظهار داشت: گفتمان های دینی از طرح های موفق سازمان تبلیغات اسلامی است که با همکاری آموزش و پرورش در سال جاری با استقبال خوب دانش آموزان مهدیشهری برگزار شد.

وی با بیان اینکه گفتمان دینی به شیوه پرسش و پاسخ انجام می‌شود، افزود: بهترین مزیت گفتمان دینی تبادل نظر و افکار بین مخاطبان و دانش آموزان با مبلغان است که موجب شناخت افکار و نیاز نوجوانان از سوی مبلغ می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مهدیشهر، درباره برگزاری ۴۲گفتمان دینی در این شهرستان، ادامه داد: گفتمان های دینی با موضوعات سبک زندگی ایرانی، اسلامی، حماسه حسینی، بیان بایسته های عزاداری صحیح و تاریخ اسلام، برپایی جلسات قرآن و تفسیر، بیان احکام الهی، بیان آسیب های اجتماعی و اخلاقی، بررسی حجاب و عفاف در جامعه و آسیب شناسی استفاده از ماهواره در بین دانش آموزان، طلاب و دانشجویان برگزار شد.

تقوی استقبال دانش آموزان مهدیشهری از گفتمان های دینی را خوب ارزیابی کرد و بیان داشت: میزان مشارکت در گفتمان های دینی این شهرستان یک هزار نفر ساعت از ابتدای سال جاری بوده که در مدارس و دانشگاه با همکاری مربیان پرورشی آموزش و پرورش و تشکل های دینی مردم نهاد برگزار شده است.

وی تاکید کرد: با برگزاری این تعداد گفتمان ها شاخص برگزاری گفتمان های دینی مدارس درشهرستان مهدیشهر به میزان ۱۰۰درصد محقق خواهد شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.