این مطلب ۲۶۵ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میامی:

اسلام هراسی هدف اصلی دولتمردان غربی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میامی گفت: اسلام هراسی و زیر فشار قرار دادن مسلمانان به ویژه مسلمانان اروپایی هدف اصلی دولتمردان و رسانه های غربی است.
نسخه مناسب چاپ

حجت الاسلام عیسی سلیمانی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج در میامی با اظهار تأسف نسبت به توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص) از سوی نشریه فرانسوی اظهار داشت: در جهانی که حقوق بشر و احترام به یکدیگر مورد تأکید است؛متأسفانه به ساحت پیامبر بزرگی با پیروان فراوانی که در  جهان دارد، توهین شده است.

 وی افزود: در واقع پشت صحنه تمامی این قضایا استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل قرار دارند که از طرفی گروه هک های تروریستی مانند داعش را ایجاد، تجهیز و پشتتیبانی مالی می کنند تا چهره خشنی را توسط آنها از اسلام در جهان به نمایش بگذارند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میامی تصریح کرد: گروه های تروریستی با جنایات مختلفی که در کشور های مختلف از جمله عراق، سوریه، نیجریه، پاکستان و... مرتکب می شوند، قصد خشن جلوه دادن دین مبین اسلام و مسلمانان را دارند.

سلیمانی با بیان اینکه حمایت های مالی و تسلیحاتی ابرقدرت های جهان از گروههای تروریستی چهره خشنی از اسلام درست کرده اند، اذعان کرد: استکبار جهانی از اینگونه اقدامات خبیثانه در جهت اسلام هراسی استفاده کامل را می برد.

وی با اشاره به اقدام روزنامه صهیونیستی فرانسوی به ساحت پیامبر اسلام(ص) بیان کرد: این توطئه در راستای اسلام هراسی و حمایت از تروریست به بهانه آزادی بیان در کاریکاتور موهن و شیطانی ضد ادیان الهی و علیه پیامبر مهربانی و رحمت، حضرت محمد مصطفی (ص) است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میامی با اشاره به گروگانگیری ها و تهاجماتی که توسط گروه های تروریستی و به حمایت همین کشورها صورت می گیرد،  تأکید کرد: اسلام هراسی و زیر فشار قراردان مسلمانان به ویژه مسلمانان اروپایی هدف اصلی آنهاست که در رسانه های غربی و رفتار دولتمردان مشاهده می شود که مسلمانان را به شدت زیر فشار قرار داده اند.

سلیمانی در ادامه افشا شدن عواملی که پشت صحنه این اقدامات هستند توسط کشورهای اسلامی را ضروری دانست و افزود: آمریکا و استکبار جهانی پشتیبان این گروهها هستند و کشورهای اسلامی باید در مرحله اول گروههای تروریستی که زمینه ساز اسلام هراسی شده اند را محکوم و از خود طرد کنند و علیه آنان اقدام عملی کنند.

وی برگزاری تظاهرات با شکوه نسبت به اقداماتی از قبیل توهین به مقدسات را نیز مرحله بعدی مبارزه با استکبار دانست و عنوان کرد: کشورهای اسلامی واکنش های خوبی را در چارچوب انتقادات منطقی و حساب شده اعمال کنند و از هرگونه اقدام غیر منطقی و خشونت آمیز به شدت پرهیز کنند که در صورت اقدام غیر منطقی در پازل دشمن بازی خواهند کرد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.