این مطلب ۲۰۱۱ بار خوانده شده
مدیر روابط عمومی سپاه میامی:

گفتمان سازی مهمترین وظیفه روابط عمومی ها است

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه میامی گفت: گفتمان سازی فرهنگی، اجتماعی، فکری، اقتصادی و سیاسی از مهمترین وظایف روابط عمومی ها است.
نسخه مناسب چاپ

اسماعیل گودرزی در گفت‏ وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در میامی با اشاره به نامگذاري ۲۷ ارديبهشت‌ماه تا دوم خردادماه به عنوان هفته ارتباطات و روابط عمومي‏‏‌ها، اين هفته را فرصتي مغتنم براي روابط عمومي‎‎ها به منظور نمايش توان خود به مديران عنوان کرد.

وی افزود: همانطور که نقش روابط عمومی ها تعامل با جامعه و تنویر افکار عمومی و جلب مشارکت های مردمی با کمک اصحاب مطبوعات و رسانه ها است؛ در بحث اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال نیز روابط عمومی ها می توانند با گفتمان سازی و تبدیل کردن اقتصاد مقاومتی به یک فرهنگ و گفتمان فراگیر و عمومی در جامعه مثمرثمر باشند.

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه میامی همچنین به اهمیت نقش رسانه ها در اجرای برنامه های فرهنگی اشاره کرد و تصریح کرد: اهمیت روابط عمومی ها در کارهای فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و روابط عمومی ها به کمک رسانه ها می توانند نقش بی بدیلی را در تحقق شعار سال و منویات رهبر معظم انقلاب داشته باشند.

گودرزی خاطرنشان کرد: تلاشگران عرصه روابط عمومی نقش مهمی در عرصه های گوناگون و گفتمان سازی مسائل سیاسی فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور داشته اند.

وی در ادامه یکی از وظایف روابط عمومی ها را شناسایی و تعیین اولویت ها دانست و افزود: روابط عمومی، رکن حیاتی سازمانها و ادارات است.

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه میامی با اشاره به وظایف دیگر روابط عمومی ها افزود: بسترسازی، برجسته سازی، فرهنگ سازی، اعتمادسازی، سخنگویی، نفوذ در افکار عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغ از وظایف روابط عمومی ها است.

گودرزی تأکید کرد: روابط عمومی‌ها باید با همکاری و تعامل مناسب با خبرگزاری‌ها و رسانه‌های داخلی نسبت به اطلاع رسانی درست اقدام و از هر گونه سوء استفاده شبکه‌های مجازی و رسانه‌‌های بیگانه جلوگیری کنند تا زمینه اعتماد مردم را فراهم آورند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.