این مطلب ۳۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحيه ميامي

علما و فرهنگیان دو قشر اثرگذار در میدان جنگ نرم

فرمانده سپاه ناحيه ميامي با اشاره به اينكه امروز دشمن با جنگ نرم و هجمه فرهنگي وارد ميدان شده است، گفت: علما و فرهنگیان در اين موقعيت بايد فعاليت بيشتري انجام دهند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج از ميامي، سرهنگ عباسعلي كاظمي روز گذشته در آئين توديع و معارفه مسئولين بسيج فرهنگيان و بسيج دانش آموزي سپاه ناحيه ميامي در محل سالن جلسات مديريت آموزش و پرورش شهرستان ميامي به محبت و مهرباني خداوند نسبت به انسانها اشاره كرد و بیان داشت: خداوند در بين انسانها به متقين و پرهيزكاران، علما و انديشمندان و جهادگران توجه ويژه اي دارد.

فرمانده سپاه ناحيه ميامي در ادامه با بيان اينكه شجره طيبه بسيج شاخه اي از انقلاب اسلامي ايران است، تصريح كرد: مهمترين هدف بسيج حفظ و حراست از دستاوردهاي انقلاب اسلامي و تثبيت و تحكيم احكام اسلامي است.

وي با اشاره به اينكه امروز دشمن با جنگ نرم و هجمه فرهنگي وارد ميدان شده است، تأكيد كرد: علما و فرهنگیان در اين موقعيت بايد فعاليت بيشتري انجام دهند و ارزش دادن به جوانان و نوجوانان نيز بايد مورد توجه قرار گيرد.

كاظمي افزود: امروز بايد از ويژگيهاي تقوا، علم و جهاد جوانان حفاظت و حراست کرد تا اين خصائل پسنديده مورد تهاجم شيطان و غرب قرار نگيرد و استكبار جهاني امروز مانند زنبور در آستانه مرگ است و از اين رو بايد بسيار هوشيار و مراقب باشيم.

فرمانده سپاه ميامي در ادامه اتحاد و تعامل قشر فرهنگيان و قشردانش آموزي را بسيار ضروري دانست و افزود: امروز دشمنان ما نقشه هاي خود را براي خانواده ها و بويژه جوانان ما ترسيم مي كنند و بايد با آگاهي و بصيرت در مقابل دشمنان ايستادگي كنيم.

مدير آموزش و پرورش شهرستان ميامي نيز در ابتداي اين جلسه به كرامت و بزرگي انسان در نزد خداوند متعال اشاره كرد و افزود: انسان به دليل اينكه هم بعد رو حاني و هم بعد جسماني را دارد نشان از توجه ويژه خداوند به انسان است كه مقامش از فرشتگان هم بالاتر مي رود.

عباس صائمي گفت: انسان با فطرت توحيدي متولد مي شود و او مي تواند با رشد بعد روحاني خود سعادتمند گردد و مي تواند در بعد حيواني رشد كند و از حيوانات نيز پست تر شود.

وي تصريح كرد: قطعا در رشد و تربيت انسانها محيط تأثيرگذار خواهد بود و بدليل اينكه استعداد هر دو زمينه در انسان موجود است، بايد نسبت به محيط اطراف خود و فرزندان خود توجه داشته باشيم.

مدير آموزش و پرورش شهرستان ميامي در خاتمه با بيان اينكه همه انبياء الهي و ائمه اطهار(ع)يك هدف مشخصي را داشتند ،يادآور شد:انبيا و ائمه اطهار به عنوان چراغ هدايت و براي تزكيه نفس انسانها آمدند و در جهت تقويت بعد روحاني انسانها تلاش كردند.

در پايان اين مراسم نيز مسئولين جديد كانون بسيج فرهنگيان و حوزه بسيج دانش آموزي شهيد فهميده ميامي معرفي شدند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.