این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه میامی:

شهید چمران مجاهدي تمام عيار و انقلابي

فرمانده سپاه ناحیه میامی گفت: شهید مصطفی چمران یکی از این شخصیت‌های الگو و ماندگار در میهن اسلامی است که با گذشت سی و پنج سال از شهادتش هنوز در قامت یک مجاهد تمام عیار و انقلابی فرهیخته و وارسته و برخوردار از ابعاد ممتاز علمی و عملی، زنده و بالنده مورد تمسک نیروهای مسلح و مدافع کشور و انقلاب اسلامی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج در ميامي، عباسعلی کاظمی در آیین تودیع و معرفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج کالپوش كه در محل نمازخانه آموزشگاه شهید بهشتی کالپوش برگزار شد، ضمن گرامیداشت ۳۱خردادماه سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، اظهارکرد: تاریخ انقلاب اسلامی شاهد درخشش شخصیت‌های بزرگ و تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف از جمله در حوزه جهادی و دفاعی است که هر یک برای ایفای نقش هدایتگر و موفق جامعه در عبور از چالش‌ها و تنگناهای سخت کفایت می‌کند.

وي افزود: شهید مصطفی چمران یکی از این شخصیت‌های الگو و ماندگار در میهن اسلامی است که با گذشت سی و پنج سال از شهادتش هنوز در قامت یک مجاهد تمام عیار و انقلابی فرهیخته و وارسته و برخوردار از ابعاد ممتاز علمی و عملی، زنده و بالنده مورد تمسک نیروهای مسلح و مدافع کشور و انقلاب اسلامی است.

در این مراسم از زحمات حسن کریمی، فرمانده سابق حوزه مقاومت مقداد کالپوش تجلیل شد و مرتضی محمد زاده مقدم به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت مقداد کالپوش معرفی شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.