این مطلب ۴۰۱ بار خوانده شده

نخستين مجمع بسیج شهرستان میامی در سال۹۵

نخستين مجمع بسیج شهرستان میامی در سال ۱۳۹۵ برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از میامی، نخستين مجمع بسیج شهرستان با حضور مسئولان،مدیران اقشار بسیج و بسیجیان شهرستان میامی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی برگزار شد.

رئیس مجمع بسیج شهرستان میامی در این جلسه ضمن تبریک سال جدید و نامگذاری سال ۹۵ به شعار«اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل»گفت:در زمینه اقتصاد مقاومتی اگر اقدام و عملی صورت نگیرد نتیجه ای نخواهد داشت و باید بدانیم که کلید حل مشکلات اقتصادی در اقتصاد مقاومتی خلاصه می شود.

مرتضی نوروزپور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ابتدای سال جدید مبنی بر تشکیل قرارگاه اقتصاد مقاومتی، افزود:امروز ما باید علاوه بر جنگ نرم در زمینه جنگ اقتصادی نیز آمادگی داشته باشیم و تمامی برنامه ها باید به اقتصاد مقاومتی منتهی شود.

وی جهاد علمی و جهش علمی را دومین شاخصه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب دانست و تصریح کرد:اگر می خواهیم که عزتو اقتدار خود را حفظ کنیم و مرجع سایر کشورهای جهان باشیم باید به دنبال جهش علمی باشیم.

رئیس مجمع بسیج شهرستان میامی افزود:مصون سازی فرهنگی دیگر شاخصه مدنظر مقام معظم رهبری می باشد و اعتقاد داشتن و برنامه ریزی جهت تحول فرهنگی بسیار مورد نیاز است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.