این مطلب ۸۰ بار خوانده شده

ارسال پنجمین محموله کمک های مردمی میامی به جبهه مقاومت

مسئول ستاد جمع آوری و پشتیبانی کمک های مردمی به جبهه مقاومت شهرستان میامی گفت: پنجمین محموله کمک های مردمی شهرستان میامی به جبهه مقاومت ارسال شد.
نسخه مناسب چاپ

غلامرضا جزء بستجانی  در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني قائميه سپاه استان سمنان در میامی گفت: پنجمین محموله از کمک های نقدی و غیرنقدی مردم شهرستان میامی برای ارسال به جبهه مقاومت در سوریه ارسال شد.

وی با بیان اینکه این محموله شامل کمک های نقدی و غیرنقدی است، اظهار کرد: این محموله شامل بیش از  ۲۸ میلیون تومان کمک های نقدی مردم و بیش از ۷ تن کمک های غیر نقدی شامل پوشاک، آجیل وخشکبار، پتو و ... است.

بستجانی با بیان اینکه کمک های نقدی و غیرنقدی مردم توسط حوزه ها، پایگاه های بسیج و نهادهای مردمی جمع آوری می شود، افزود: این کمک ها تنها برای جبهه مقاومت اسلامی در سوریه هزینه و ارسال خواهد شد.

مسئول ستاد جمع آوری و پشتیبانی کمک های مردمی  میامی  افزود: پیش از این چهار محموله دیگر نیز به جبهه مقاومت ارسال شده است که در این  مرحله شاهد عمده ترین کمک مردمی بویم.

وی به تحولات میدانی منطقه در خصوص جبهه مقاومت اشاره کرد وافزود: از جمله اهداف این ستاد جهت جمع آوری کمک های نقدی وغیر نقدی مردم باتوجه به کاهش دمای هوا و کمبود مواد غذایی و امکانات جهت رفع نیاز های رزمندگان سپاه اسلام  است.

بستجانی یادآور شد: واحدهای جذب کمک های مردمی به جبهه مقاومت در حوزه های مقاومت بسیج مساجد و محلات، اقشار و بسیج سازندگی سپاه ناحیه میامی آماده دریافت کمک های مردمی  به جبهه مقاومت اسلامی در سوریه است.

مسئول ستاد جمع آوری و پشتیبانی کمک های مردمی به جبهه  مقاومت در میامی از مردم خواست کمک های نقدی خود را به شماره حسابهای بانک ملی به شماره ۰۱۰۴۵۵۰۴۵۵۰۰۹ و همچنین بانک انصار به شماره ۲۳۱۰۸۰۸۷۲۱۲۵۱ واریز نمایند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.