این مطلب ۴۱ بار خوانده شده
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار:

گام برداشتن در مسیر رهبران الهی شرط تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی است

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار گفت: گام برداشتن در مسیر رهبران الهی شرط تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است.
نسخه مناسب چاپ

سیدمحمدحسن موسویان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري بسیج از گرمسار با موضوع «راهكارهاي تحقق حماسه سياسي و اقتصادي» گفت: منظور از حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در این برهه از زمان ایجاد جریان تأثیرگذاری است که در تاریخ ثبت شود و نشان دهنده عظمت ملتی با ایمان که عمل خود را نه تنها برای امروز بلکه برای آیندگان نیز به یادگار خواهند گذارد تا مبنای سیاسی و اقتصادی در دنیا قرار گيرد.

وي افزود: ایمان داشتن به وعده‌های الهی در قرآن که همان فرهنگ فاطمی و حسینی است در مسیر سبز انتظار که می‌تواند این نظام را از این پیچ تاریخی همانند شعب ابیطالب گذر دهد و پایه‌های حکومت الله را در دنیای امروز محکم سازد.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار بيان داشت: در دنیای امروز اقتصاد و سیاست رابطه مستقیم و تنگاتنگی دارند که هر دو در جهت رفع منافع انسانی به کار گرفته می‌شوند.

موسویان تصریح کرد: اقتصاد و سیاست تنها در فرهنگ اسلامی و قرآن با هم تفاوت دارند و در جهت منافع الهی که در برگیرنده دنیای معنوی و مادی انسان است قدم برمی‌دارند.

وی گفت: امروز بسیجیان این سرزمین باید بدانند که شهدای این مرز و بوم چگونه قدم برداشته‌اند، دنیای مادی‌گرای امروز در جهت معیشت‌گرا كردن انسان‌ها قدم برمی‌دارد و در صورت تن دادن به این فرهنگ شوم غرب دیگر نمی‌توان فطرت معنوی و انسانی را دنبال كرد و در اندک زمانی کوتاه لقمه‌های حرام می‌توانند ما را مانند مردمان عصر امیرالمومنین(ع) که جواب سلام حضرت را نیز نمی‌دادند، مانند آنان کنند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.