این مطلب ۴۳ بار خوانده شده
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه گرمسار:

جهان بايد دستيابي همه ملت‌ها به انرژي هسته‌اي را به رسميت بشناسد

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه گرمسار گفت: جهان بايد دستيابي و استفاده از انرژي صلح آميز هسته‌اي را براي همه ملت‌ها به رسميت بشناسد.
نسخه مناسب چاپ

حجت‌الاسلام مهدي وليخاني در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج از گرمسار افزود: فناوري هسته‌اي فوايد زيادي دارد كه در پيشرفت جامعه و رفاه حال مردم مؤثر است و از فوايد آن مي‌توان به توليد الكتريسيته و برق، امور بهداشتي و پزشكي، داروسازي و صنايع غذاسازي و دامپزشكي نام برد.

وي تصريح كرد: از فناوري هسته‌اي مي‌توان در اصلاح محصولات كشاورزي و كاشت آن در آب و هواي مختلف و نگهداري بهتر محصولات كشاورزي استفاده كرد.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه گرمسار افزود: امروز با كاهش ذخاير سوخت فسيلي براي تأمين انرژي در جهان بسياري از كشورها به فكر انرژي هسته‌اي افتاده‌اند.

وليخاني گفت: انرژي هسته‌اي نسبت به انرژي فسيلي بسيار كم هزينه و سالمتر است و عوارض نامطلوب محيطي نيز ندارد.

وي افزود: كشور ما يك كشور اسلامي است و ما به فكر ساخت سلاح هسته‌اي نيستيم و دين ما هم اجازه بكارگيري بمب اتم را نمي‌دهد.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه گرمسار تصريح كرد: آينده ملت ايران روشن است و بايد تا آخر از حق مسلم خود كه بهره‌مندي از انرژي هسته‌اي است، دفاع كند و از تهديدات دشمن نترسند.

وي گفت: بايد جهان به نقطه‌اي برسد كه هيچ كشوري سلاح هسته‌اي و بمب اتمي نداشته باشد و عدالت در سراسر عالم حاكم باشد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.