این مطلب ۲۳۸۱ بار خوانده شده
فرمانده سپاه گرمسار:

ايران از نظر دانش غني سازي اورانيوم پنجمين كشور دنياست

فرمانده سپاه ناحيه گرمسار گفت: ايران در عرصه فناوري هسته‌اي پيشرفت روز افزوني داشته است و از نظر دانش غني‌سازي اورانيوم پنجمين كشور دنياست.
نسخه مناسب چاپ

رضا قنبري در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري بسيج از گرمسار گفت: دانشمندان جمهوري اسلامي ايران با دستيابي به فناوري غني‌سازي اورانيوم ايران را از فناوري صلح آميز هسته‌اي بهره‌مند كردند.

وي تصريح كرد: اين موفقيت با وجود كارشكني‌هاي استكبار جهاني و كشورهاي غربي صورت گرفت كه بعد از آن غرب تصميم به تشديد تحريم‌ها عليه ايران شد.

فرمانده سپاه ناحيه گرمسار افزود: استكبار جهاني با فناوري هسته‌اي ايران مخالفت كرد و كشورهاي غرب در مقابل ايران ايستادند، ولي ايران روز به روز به فناوري بيشتري دست يافت و با انگيزه بيشتري به كار خود ادامه داد.

قنبري گفت: امروز با استفاده از فناوري هسته‌اي در زمينه پزشكي و توليد دارو و درمان بيماري‌ها پيشرفت چشمگيري داشته‌ايم.

وي به جايگاه علمي ايران در منطقه و جهان قبل از انقلاب اشاره كرد و افزود: در قبل از انقلاب ايران هيچگونه رتبه علمي در جهان نداشت و دانشگاه‌هاي ما از نوع دانشگاه‌هاي مدرك‌گرا بود و از لحاظ علمي و صنعتي به كشورهاي ديگر وابسته بوديم.

فرمانده سپاه ناحيه گرمسار گفت: اميد است تا با دستاوردهاي انرژي هسته‌اي مردم ايران لذت مبارزه با استكبار هسته‌اي در زمينه فناوري هسته‌اي را بچشند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.