این مطلب ۶۱۸ بار خوانده شده
مسئول نمایندگي ولی فقیه سپاه گرمسار:

كارمندان بايد متخلق به اخلاق اسلامي باشند

مسئول نمايندگي ولي فقيه سپاه گرمسار گفت: كارمندان ادارات و دستگاه‌هاي اجرايي با توجه به ارتباط مستقيمشان با آحاد مردم بايد متخلق به اخلاق اسلامي باشند.
نسخه مناسب چاپ

حجت‌الاسلام مهدی ولیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري بسیج در گرمسار به مناسبت «روز کارمند» اظهار كرد: کارمند مسلمان باید به مسلمان بودن خود افتخار کرده و کارهای خود را به قصد قرب به خدا انجام دهد.

وي با بيان اينكه ادارات بايد عبادتگاه کارمند مسلمان باشد، تصریح کرد: کارمندان جامعه وظیفه دارند با علم و آگاهی و دلسوزانه با وجدان كاري گره از کار و مشکلات افراد باز كنند و ارباب رجوعان را راهنمایی کنند.

مسئول نمايندگي ولي فقيه سپاه گرمسار تأکید کرد: عبادت ۷۰ جز دارد، یکی از آنها کسب روزی حلال است که در قالب کار انسان به دست می‌آید.

ولیخانی گفت: کار باید کامل و با شرایط خوب و کیفیت عالی انجام شود تا اجر، پاداش و مزد آن حلال باشد.

وی به ویژگی‌های کارمند مسلمان اشاره کرد و افزود: یک کارمند مسلمان باید به وظایف دینی و اسلامی، فردی و اجتماعی خود آگاه باشد و به آن عمل کند.

مسئول نمايندگي ولي فقيه سپاه گرمسار اظهار كرد: کارمند باید خود را در مقابل خداوند و مردم مسئول بداند و به تمام وظایف کارمندی خود عمل کند.

ولیخانی گفت: پایبند بودن کارمند به اصول قانونی و داشتن اخلاق اسلامی یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود و می‌تواند فرد کارمند را به مراحل پیشرفت کاری برساند.

وي به کارمندان توصیه کرد و گفت: شما باید شاکر خداوند باشید که به این پست و مقام رسیده‌اید و در کار خدمت‌گذاری به مردم و جامعه تلاش کنید که در مقابل، اجر و پاداش اخروی خواهید داشت.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.