این مطلب ۴۲ بار خوانده شده
فرمانده سپاه گرمسار:

بی‏توجهی به سبک زندگی عامل ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی است

فرمانده سپاه گرمسار گفت: مشکلات و ناهنجاري‌هاي اجتماعي و فرهنگي در جامعه به دلیل رعایت نکردن سبک زندگی اسلامی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج در استان سمنان، رضا قنبری در نشست هم‌اندیشی نخبگان دانشجو كه با حضور مسئولین و اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها در سالن جلسات سپاه گرمسار برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر بيان كرد: اگر به موازات پيشرفت علمی و فناوری در اخلاق و معنویت هم پیشرفت كنيم، بسياري از ناهنجاري‌هاي اجتماعي همانند بي‌حجابي از بين خواهند رفت.

وي تصریح کرد: مشکلات و ناهنجاري‌هاي اجتماعي و فرهنگي در جامعه به دلیل رعایت نکردن سبک زندگی اسلامی است.

فرمانده سپاه گرمسار تأکید کرد: ما باید به فرموده مقام معظم رهبری گوش کرده و سبک زندگی اسلامی را در خانواده و جامعه خود اجرایی کنیم تا سیل عظیمی از مشکلات را برطرف كنيم.

قنبری با بيان اينكه انقلاب ما دستاوردهای زیادی داشته است، به فرموده مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: امروز شعارهای انقلاب اسلامی همان شعارهای اول انقلاب است و این نشان می‌دهد که نظام ما منحرف نشده است.

وي گفت: پیشرفت‌های علمی در زمینه پزشکی و هوافضا و همچنین خدماتی که امروز به مردم ارائه می‌شود از جمله نقاط قوت انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه گرمسار عنوان كرد: همه قدرت‌ها در این ۳۵ سال تلاش داشتند تا مانعی ایجاد کنند که مهمترین آن جنگ بود، اما تا زمانی که خدا با ماست و مملکت ما مملکت امام زمانی است، دشمن به اهداف خود نمی‌رسد.

قنبري افزود: امروز ما به عنوان بسیجی، مسلمان و ایرانی وظیفه داریم نظام را حفظ کرده و هویت انقلاب اسلامی را در بُعد مردمی بودن و اسلامی بودن حفظ کنیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست كنيم.

وي به سفارش امام علی (ع) اشاره کرد و افزود: دو نعمت جوانی و تندرستی است که هیچ کس قدر آن را نمی‌داند.

فرمانده سپاه گرمسار به جوانان تأکید کرد: در جهت پرورش خود تلاش کرده و قدر دوران خود را بدانید که زمان قابل برگشت نیست.

دانشجويان بايد همواره در صحنه حاضر باشند

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار نیز ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: دانشجو همیشه و در همه حال در صحنه‌هاي مختلف علمي، فرهنگي، اقتصادي، اجتماعي و ... حضور فعال داشته باشند.

حمیدرضا مجیدی افزود: شعار اصلی ما استقلال است و بعد آزادی و جمهوری اسلامی، این سه رکن همیشه باید با هم باشند و هیچ یک به تنهایی معنا ندارد.

وی دانشجویان را به سبک زندگی اسلامی سفارش کرد و گفت: ما در سبک زندگی عقب هستیم و باید به ترویج فرهنگ اسلامی توجه بیشتری کنیم و از فرهنگ و منش غربی فاصله بگیریم.

مجیدی گفت: امروز در جامعه تنبلی رواج پیدا کرده است، دانشجویان و جوانان باید تحرک بیشتری داشته باشند و به فرموده حضرت علی(ع)« تقوا را در کنار نظم رعایت کنند».

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.