این مطلب ۳۷ بار خوانده شده
معاون تهذیب حوزه علمیه گرمسار:

دوره‏های آموزشی تصحیح قرائت نماز و قرآن در گرمسار برگزار می‏شود

معاون تهذیب حوزه علمیه گرمسار گفت: دوره‏های آموزشی تصحیح قرائت نماز و قرآن ویژه طلاب علوم دینی در گرمسار برگزار می‏شود.
نسخه مناسب چاپ

حجت‌الاسلام والمسلمین علی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در استان سمنان  در حاشيه برگزاري دوره آموزشي تصحيح قرائت نماز و قرآن به ضرورت برگزاری این دوره آموزشی اشاره کرد و افزود: هدف این دوره تصحیح قرائت نماز و قرآن برای طلاب بوده است.

وي تصریح کرد: یک مبلغ و طلبه از وظایف مهمش اقامه نماز جماعت در جامعه است.

معاون تهذیب حوزه علمیه گرمسار افزود: قرائت طلاب باید در حد عالی و مطلوب یک روحانی باشد و خدای نکرده در این عرصه دچار ضعف نباشد.

رضایی گفت: طلابی که وارد حوزه می‌شوند بعضی از آنها قبل از ورود به حوزه با قرائت صحیح نماز و قرآن کریم آشنایی دارند و بعضی‌ها هم ندارند که وظیفه ماست تا در کنار باقی برنامه‌های آموزشی حوزه این موضوع را نیز پیگیری کنیم.

وی با اشاره به اشتیاق خود طلاب نسبت به این دوره آموزشی اظهار كرد: طلاب با شوق و رغبت و میل در این دوره شرکت کردند و بدین منظور ما اساتید توانمندی را از مرکز مدیریت حوزه علمیه سمنان دعوت کردیم که در پایان دوره اکثر طلبه‌ها از تدریسشان راضی بوده و لذت بردند.

معاون تهذیب حوزه علمیه گرمسار گفت: با توجه به استقبال طلاب قرار شد طلابی که نتوانستند در دوره شرکت کنند، دوره‌ای مجدد در هفته‌های آینده با همین اساتید برایشان برگزار شود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.