این مطلب ۹۸۶ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه گرمسار با اشاره به خطبه تاریخی رهبری در ۲۹خرداد۸۸:

بصيرت و ولايت مداري راهكار مقابله با فتنه فتنه گران است

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار گفت: بصيرت و ولايت مداري تنها راهكار مقابله با فتنه فتنه گران و بدخواهان انقلاب و نظام مقدس جمهوري ايران است.
نسخه مناسب چاپ

مجید ناظریه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در گرمسار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات سال ۸۸ و فتنه گري دشمنان گفت: رهبر معظم انقلاب با قرائت خطبه در نماز جمعه روز بیست و نهم خرداد سال ۸۸ حجت خود را بر همگان اعم از عوام و خواص تمام كردند.

وي افزود: رهبر معظم انقلاب بارها قبل از انتخابات در جلسات مختلف عنوان کردند که در ایجاد تفرقه و فتنه، دست‌های بیگانه دخیل بوده است و متأسفانه فتنه گران به كمك همين دست هاي بيگانه فتنه ۸۸ را ایجاد كردند و مدتی بعد از انتخابات كشور دچار آشوب و دغدغه‌های بسیاری شد.

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار با بيان اينكه رهبر معظم انقلاب با روشنگری در خطبه ۲۹ خرداد سال ۸۸ بیشترین تأکید را بر قانون مداری داشتند،‌ تصريح كرد: فتنه فتنه گران در آن سال با بصيرت حسيني و ولايي ملت ايران و تبعيت محض از رهبر معظم انقلاب خنثي شد.

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار اظهار داشت: بصيرت و ولايت مداري تنها راهكار مقابله با فتنه فتنه گران و بدخواهان انقلاب و نظام مقدس جمهوري ايران است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.