این مطلب ۱۱۹ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحيه گرمسار:

حفظ عزت و اقتدار ملت ايران خط قرمز نظام است

فرمانده سپاه ناحيه گرمسار با تأكيد بر اطاعت محض از ولايت فقيه گفت: حفظ عزت و اقتدار ملت ايران خط قرمز نظام است.
نسخه مناسب چاپ

مجید ناظریه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري بسيج در گرمسار ضمن تقدير از زحمات تیم مذاکرات هسته ای كشورمان اظهار داشت: بر اساس بررسي هاي به عمل آمده از نتيجه مذاكرات اخير هسته اي اينگونه برآورد مي شود كه تحريم هايي كه از سوي شورای امنیت سازمان ملل، ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا به واسطه عدم توقف برنامه هسته اي كشورمان تحميل شده عليرغم رفع احتمالي آن اما همچنان بسياري از تحريم هاي بين المللي پابرجا خواهد ماند.

ناظریه تصریح کرد: اگر توافق نامه در راستای ارتقای اقتدار و عزت ایران باشد؛ به صلاح مملکت است در غیر این صورت هرگز به صلاح مملکت نخواهد بود.

وی اظهار داشت: همگان بايد مطیع اوامر ولایت و رهبری باشيم و اگر رهبر معظم انقلاب این توافق را پشتیبانی و حمایت می کنند و ما نيز به اطاعت از ولایت و رهبری این توافق را پشتیبانی و حمایت خواهیم کرد.

فرمانده سپاه ناحيه گرمسار با اشاره به غیر قابل اعتماد بودن طرف مقابل مذاکرات و متن پاسخ نامه رهبری به ریاست جمهوری در خصوص مذاکرات انجام شده؛ بیان کرد: ما به دستور رهبری باید سعی مان را بر این بگذاریم که راه های احتمالی پیمان‌شکنی و نقض عهد طرف مقابل را ببندیم تا بهانه پیمان شکنی را از آمریکا بگیریم.

ناظريه اظهار داشت: اینکه همه مسائل را به این مذاکرات گره بزنیم یک اشتباه تاریخی است؛ بنابراين بايد اقتصاد مقاومتی را سرلوحه خودمان قرار دهیم تا بتوانیم با عزمی راسخ مشکلات کشور عزیزمان را ریشه کن کنیم.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.