این مطلب ۲۰۹ بار خوانده شده
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار:

ارتقاي بصیرت سیاسی بسیجیان و پایوران در اولویت است

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار گفت: ارتقاي سطح آگاهی و بصیرت سیاسی بسیجیان و پایوران در اولویت اهداف برنامه ها و فعالیت های حوزه نمایندگی سپاه ناحیه گرمسار است.
نسخه مناسب چاپ

سید محمد حسن موسویان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در گرمسار،ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان به بیان گزارش عملکردی از اهم فعالیت های عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار پرداخت و گفت: در هفته عقیدتی سیاسی همایش «حکمت مطهر» با حضور ۲۰۰ نفر از بسیجیان،پایوران،مسئولان عقیدتی سیاسی حوزه ها برگزار شد و همچنین در این همایش از ۲۲ نفر مربی و سرگروه‌های صالحین و فرماندهان پایگاه‌های نمونه شهرستان تقدیر به‌عمل آمد.

وی همچنین با اشاره به مسابقه کتاب‌خوانی در اردیبهشت ماه بیان کرد: این مسابقه از کتاب «جاذبه و دافعه حضرت علی(ع) » برگزار شد که ۶۰۰ نفر از بسیجیان در آن شرکت نمودند.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار برگزاری ۲۰ مورد نشست‌ها و همایش‌های سیاسی و ۳۰ مورد کلاس‌های اخلاق و تفسیر ویژه پایوران و سربازان و بسیجیان را از دیگر فعالیت های مهم این حوزه عقیدتی سیاسی دانشت و گفت:چاپ و توزیع نشریات سیاسی،لوح های فشرده از آثار شهید و کتب مباحث اخلاقی از دیگر فعالیت های مربوط به عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه گرمسار می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: ارتقای سطح آگاهی و بصیرت سیاسی و همچنین تقویت روحیه مطالبه گری بسیجیان و پایوران در اولویت اهداف برنامه های سپاه و بسیج است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.